CS: GO

FACEIT Turkish Community League başladı, ilk ay ücretsiz!

Faceit Turkish Community League başladı. İlk ay ücretsiz!

Faceit Turkish Community League

Faceit Turkish Community League Başlıyor!

Faceit üzerinden CS: GO oynayıp ayrıca bir lige katılmak istiyorsanız Turkish Community League tam size göre. Cahit ”galaxycsgo” Yıldız, Reyhan Kaplan, Pelin ”pqueen92” Baynazoğlu, HellRaisers gibi tanıdık destekçilerin olduğu Turkish Community League 23 Kasım itibariyle başladı. Lige katılmak istiyorsanız 1 aylık ücretsiz katılma imkanı sağlanıyor.


23 Kasım’da açılışı yapılan ligde şu an deneme, alışma ligi diyebileceğimiz Turkish Community League: Arena başladı. Bu ligde bütün Faceit levelleri birbiriyle maç yapabiliyor. Asıl açılışı 1 Aralık’ta yapılacak ve faceit levellere göre A, B, C ve Profesyoneller grubu olarak 4’e ayrılacak. Belirli sıralamaya girenler ise ödül kazanacak. Ödüllerin tamamı 1 Aralık’ta açıklanması bekleniyor.  Turkish Community League: Arena ligine 1 günde yaklaşık 900 oyuncu katıldı. Siz de Turkish Community League : Arena’ya katılmak istiyorsanız tıklayın.

Turkish Community League – Profesyoneller liginde sadece faceit leveli 10 level olanlar ve invite daveti alanlar yarışabilecek. A grubunda ise faceit leveli 9 – 10 olanlar, B grubunda faceit leveli 4-8 olanlar, C grubunda ise faceit leveli 1-3 olanlar yarışabilecek. Örneğin C grubunda başlayıp leveliniz 4 olursa B grubuna yükselmiş olacaksınız.

 

 

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER