Diğer

Team Vitality Dev Yatırımı Kaptı!

Team Vitality, Hindistanlı girişimci Tej Kohli tarafından 20 milyon Euro yatırım aldı.

Team Vitality dev yatırım

Team Vitality 20 Milyon Euroluk Yatırım Aldı

Fransız ekibi Team Vitality milyarder girişimci Hindistanlı Tej Kohli tarafından çok büyük bir yatırım aldı. 20 milyon euroluk ciddi bir yatırım alan Team Vitality dev yatırım resmi Twitter hesapları üzerinden onayladı.


Daha önce teknolojiden e-ticarete bir çok yatırım yapan ve başarıya ulaşan Tej Kohli en sonu yatırımı olarak esporu seçti. Yapılan bu yatırım ise e-sporun geleceğinin ne kadar parlak ve yatırıma değer bir sektör olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Hindistanlı yatırımcı daha çok teknoloji alanında yatırımlarını yönlendirirken, e-spor ile teknolojiyi taraftarların ile birleştirmeyi düşündüğü konuşuluyor. Bir çok farklı platformda ekipleri olan Team Vitality, aldığı bu yatırım ile birlikte Avrupa’nın en büyük yatırımını almış oldu.

Ekip, aldığı yatırım ile öncelikle tesislerini, eğitim merkezlerini ve mağazalarını geliştirmek amaçlı kullanıcağını duyurdu. Ancak diğer merak edilen konu olan yeni bir oyun takımı ve yeni transfer ile ilgili bir açıklamada bulunmadılar.

 

 

İlginizi Çekebilir: Tecrübeli Orta Koridor Oyuncusu GBM Royal Youth’a Transfer Oldu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER