Twitch

Fortnite’ta 600 Zaferi Olan Mesut Özil İçin İlginç Teori

Arsenal oyuncusu Mesut Özil’in son zamanlarda sürekli sakat olması ve düşük formu üzerine Arsenal taraftarlarından ilginç bir teori geldi.

Arsenal oyuncusu Mesut Özil’in son zamanlarda sürekli sakat olması ve düşük formu üzerine Arsenal taraftarlarından ilginç bir teori geldi. Önce uyuşturucu partisi ile gündeme düşen Mesut Özil, bu sefer de Fortnite bağımlılığı yüzünden taraftarların diline düştü. Kulüp ve taraftarlar, Mesut Özil’in performansından ve sürekli sakat olmasından pek memnun görünmüyor.


Hal böyle olunca, Arsenal taraftarları Mesut Özil’in Fortnite profilini detaylı bir incelemeye alarak ilginç iddialarda bulundu. Arsenal taraftarları, Mesut Özil’in Fortnite’ta kazandığı zafer sayısının kolay elde edilemeyeceğini söylüyor.

Arsenal taraftarlarının Mesut Özil hakkında yaptığı yorum:

“Fortnite oynayan çoğu oyuncunun bildiği üzere 600 win almak gerçekten büyük zaman alır. Tek kişiyle bir oyun kazanmak için 99 kişiyi avlamanız, bir takım arkadaşı ile girdiğinizde 48 kişiyi yenmeniz ya da 4 kişiyle girdiğinizz zaman 24 takımı yenmeniz gerekiyor. Bu gerçekten zor bir şey. Eğer Arsenal’ın menajeri veya baş yöneticisi olsaydım, şunu söylerdim: Mesut Özil’in sağlıksız olan bu aktivitesi gece geç ve uzun saatlere kadar oyun oynamasına sebep oluyor, tıpki bütün iyi oyunlar gibi bu da bağımlılık yapıyor. Eğer Mesut Özil’in sırt ağrısı varsa bu onun bir oturuşta uzun zaman geçirmesiyle alakalı olur. Zaten bu sahada gösterdiği saldırganlık ve rekabetten çok fazlasını gösterdiğini ortaya çıkaracaktır. Birçok futbolcu veya sporcu oyun oynuyor fakat 600 zafer (%12 zafer oranı) onun 600’den fazla maç oynadığını gösteriyor.”

Tabiki bu teorinin ne kadar gerçek olduğu tartışılır. Siz yine de Mesut Özil’in Fortnite oynamasından memnun iseniz buraya tıklayarak Twitch kanalına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER