Twitch

Doublelift, IRL Yayınında Yaşlı Bir Vatandaş Tarafından Tehdit Edildi

Team Liquid ekibi sosyal sorumluluk projesi Giving Spirt’i desteklemek için çıktığı yolculukta tatsız bir olayla karşılaştı.

Doublelift, IRL Yayınında Yaşlı Bir Vatandaş Tarafından Tehdit Edildi

League of Legends‘ın en popüler oyuncularından biri olan Yiliang “Doublelift” Peng, açtığı ilk IRL yayınında tatsız bir olay yaşadı. Team Liquid ekibiyle birlikte evsizlere yardım etmek için Los Angeles’ta canlı yayın gerçekleştiren Doublelift, öfkeli bir yaşlının tepkisiyle karşılaştı.


Canlı yayının ilk dakikalarında gerçekleşen olayda, Doublelift arkadaşlarıyla birlikte evsizlerin olduğu noktaya doğru hareket etti. Yayınla alakası olmayan yaşlı bir adam öfkeli bir biçimde, görüntülenmek istemediğini ve “Şikayetçi olacağım” diyerek tehditler savurdu. Jake “Xmithie” Puchero yaşlı adamı sakinleştirmeye çalıştırırken, Doublelift bir anda Liquid’in sahibi olan Steve Arhancet’in arabasına doğru koşmaya başladı. Team Liquid olay yerini hızlıca terk etti.

Team Liquid Evsizlere Yardım Etti

Doublelift canlı yayına devam etti. Giving Spirit adlı kampanyaya destek vermek için yola çıkan Team Liquid, evsizlere battaniye dağıtmaya devam etti. Ekibin bir sonraki durağında her şey yolunda olmasına rağmen, Doublelift sık sık insanları görüntülemek için izin istedi.

Team Liquid’in başına gelen bu olay Reddit platformunda geniş yankı buldu. Herhangi bir önlem almadan, evsizlere yardım etme cesaretinde bulunmaları takdir edildi.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER