Oyun Haber

Açık dünya hayatta kalma oyunu ATLAS, oyuncuları adeta delirtti

The Game Awards 2018 ödül töreninde duyurulan ve en dikkat çeken oyunlardan biri olan hayatta kalma oyunu ATLAS, hayatta kalamadı…

Açık dünya hayatta kalma oyunu ATLAS, ARK: Survival Evalded’ın geliştirici stüdyosu olan Grapesho Games tarafından geliştiriliyor. 22 Aralık 2018 tarihinden sonra Steam’de erken erişimle çıkış yapan ATLAS, başta çoğu oyuncuda heyecan yarattı. Fakat ATLAS’ın bu devasa açık dünyasına girmeyi uman oyuncular adeta büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.


Açık dünya hayatta kalma oyunu ATLAS

The Game Awards 2018’de gösterilmiş olan oynanış videosu sonrası oyuncularda büyük heyecan uyandıran ATLAS, büyük bir oyun alanı, avcılık, gemi savaşları, müthiş bir oyun dünyası vaat etmişti. Fakat 22 Aralık’tan sonra Steam’de erken erişime açılan oyunu oynamak isteyen kullanıcılar umduğunu bulamadı

İlginizi çekebilir: 2018 yılının en iyi PS4 oyun videoları açıklandı

ATLAS serverları yoğunluğa dayanamadı ve gecikme problemleri başladı. Bununla birlikte grafik hataları da oluşmaya başladı ve oyuncular ATLAS’ı pek deneyimleyemedi.

Çoğu oyuncu ATLAS’ın şu an oynanamayacak durumda olduğunu belirterek Steam’de “olumsuz” olarak derecelendirdi. Şu ana kadar yazılan 8,331 kullanıcı incelemesinden sadece %20’lik bir kısmı olumlu görünüyor.

İlginizi çekebilir: ATLAS’ı 60 FPS oynamak mı? Öyle bir ekran kartı yok!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER