Zula

Zula indir – Zula Kurulum Yöneticisi ve Detaylar

Türk yapımı MMOFPS oyunundaki mecaraya atılmak için Zula indir, Zula’ya kayıt ol ve bu heyecana sen de katıl!

Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula macerasına sen de katılmak istiyorsan hemen Zula indir ve bu heyecana kendini dahil et. Yaş sınırı bulunan Zula oyununa kayıt olabilmeniz için öncelikle 15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Zula’ya yeni başlıyor ve “Zula’yı bilgisayarım kaldırır mı?” gibi sorular soruyorsanız, öncelikle Zula Sistem Gereksinimleri haberimizi okumanızı öneririz. Bu haberi okuduktan sonra bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını öğrenebilir, ona göre hareket edebilirsiniz.

Zula indir

Zula oynamak ve bu maceraya atılmak istiyorsanız aşağıdaki Zula indir butonuna tıklayarak Zula Kurulum Yöneticisini indirmeniz ve yönergeleri takip etmeniz gerekiyor.

Zula indir

Zula Kurulum Yöneticisi’nde karşınıza gelecek olan yönergeleri takip edin. Öncelikle bilgisayarınıza oyunun bu zamana kadar gelek güncellemelerini indirmeye başlayacaktır. Daha sonra bu indirmeler tamamlanacak ve Zula kurulum işlemine geçeceksiniz.

Zula kurulum

Zula indir işlemleri tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek olan Zula Kurulum penceresinde, “Kur” tuşuna basarak kuruluma geçebilirsiniz. Zula, sizi hiç yormadan hızlı bir şekilde kurulacaktır. Masaüstüne gelecek olan Zula simgesine çift tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz!

Zula kayıt ol

Zula indir işlemini tamamladıktan sonra, eğer bir Zula hesabınız bulunmuyorsa Zula kayıt ol işlemine geçmeniz gerekmektedir. Öncelikle aşağıdaki Zula kayıt ol linkine tıklayarak hesap oluşturacağınız sayfaya gidiniz. Daha sonra “Kullanıcı adı, E-Posta, Şifre” bilgilerinizi giriniz. Şifre bilgilerinizi girerken “Şifrenizi Tekrar Giriniz” kısmına şifrenizi tekrar yazmayı unutmayın.

 

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra oyunun “Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kurallarını okudum ve kabul ediyorum” butonunu işaretlemeniz gerekiyor. Onun hemen altında yer alan “Duyuru ve Bilgilendirme E-postası Almak istiyorum” butonu ise sizin tercihinize kalıyor. Eğer Zula ile ilgili gelişme ve haberlerden haberdar olmak istiyorsanız bu butonu da işaretleyebilirsiniz.

Ardından sizin bot olmadığınızı “Ben robot değilim” butonuna tıklayarak onaylatın ve “Hesabımı Oluştur” butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

Zula kayıt ol

Zula espor dünyasında yaşanan olaylar, transferler, lig haberleri ve Zula ile ilgili tüm gelişmelerden GGEspor’un Zula kategorisinden haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER