Twitch

Twitch yayıncısı exoticchaotic, 75.000 dolar bağış aldı

exoticchaotic isminde bir Twitch yayıncısı, yayını esnasında 75.000 dolarlık bağış aldı. Gelen bağışın ardından yayıncı gözlerine inanamadı.

Epic Games tarafından piyasaya sürülen Fortnite 2018 yılına tam anlamıyla damgasını vurdu. Özellikle Twitch yayıncılarıyla birlikte yürüttüğü ortak çalışmalarla ön plana çıkan Fortnite, bunun karşılığını kısa süre içinde almayı başardı. exoticchaotic isimli Twitch yayıncısı da emeğinin karşılığını almış görünüyor çünkü yayın esnasında tam 75.000 dolar bağış aldı.


Twitch yayıncısı exoticchaotic, rekor bağış aldı

Bunun gerçek olup olmadığından elbette emin olamayız ama şu an göründüğü kadarıyla exoticchaotic, 75.000 dolarlık ödülü kapmışa benziyor. exoticchaotic, aldığı büyük bağışın artından kısa süreli şok yaşadı. Bağış miktarını ilk başta idrak edemeyen yayıncı, kontrol etmek için PayPal hesabından gelen bağışı kontrol etti.

Kontrol ettikten sonra gerçekten de 75.000 dolarlık bağışın hesabına yattığını gören yayıncı, koltuğundan kalkarak oyunu bırakıp dans etmeye başladı. Neredeyse ev almaya yetecek kadar paraya tek bağışta sahip olan exotixchaotic, çok geçmeden ikinci şoku yaşadı. 75.000 dolarlık bağışın arkadaşı KingMascot tarafından yapıldığı ortaya çıktıktan sonra moderatörlerin kendisine şaka yaptığını söyleyen yayıncı, buna inanmadığını söyledi.

“Kız arkadaşım, Fortnite yayıncılığına devam edebilmem için tam zamanlı çalışıyor. Gelen parayla borcumu ödeyeceğim ve dört yaşındaki oğlumun geleceği için kullanacağım.”

Yayıncı, gelirinin tahmin edildiğinden çok daha az olduğunu belirterek sözlerine başladı. Kız arkadaşının kendisine Twitch yayıncılığına devam etmesi için destek olduğunu, bunun için de tam zamanlı bir işte çalıştığını söyledi. Exotic Chaotic, aldığı bağış ile kız arkadaşına olan borcunu ödemek için ve 4 yaşında oğlunun geleceği için kullanacağını da sözlerine ekledi.

İlginizi çekebilir: Breaking Bad mobil oyunu Criminal Elements duyuruldu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER