CS: GO

FACEIT Major London 2018’de İlk Yarı Finalistler Belli Oldu!

20 Eylül Perşembe günü start verilen Çeyrek Final maçlarının sonucunda FACEIT Major London 2018’in ilk iki yarı finalisti takımı belirlendi.

FACEIT Major London 2018‘de Çeyrek Final heyecanı 20 Eylül Perşembe günü oynanan BIG – Natus Vincere ve compLexity – MIBR maçları ile başladı.


NaVi Sürprize Yer Vermedi

Favorilerin günü olan çeyrek finallerin ilk gününün açılış maçı BIG – Natus Vincere karşılaşmasıydı. Dust2 haritasında oynanan serinin ilk maçında Ukrayna ekibi NaVi, T tarafında tamı tamına 11 round alarak büyük bir üstünlüğü ele geçirdi ve maç sonuna kadar bu avantajı kaybetmeyerek 4-16‘lık dominant bir galibiyetle seride 0-1 öne geçti. İlk maçın yıldızı kuşkuşuz ki 21 Kill (+15 K/D Diff) ve round başına 125.2 hasar istatistikleriyle s1mple idi. Nuke haritasında oynanan serinin ikinci maçında da rakibine hiçbir fırsat tanımayan NaVi ekibi, yine T tarafındaki baskın oyunuyla farkı yarattı ve 6-16‘lık galibiyete imza atarak yarı finallere katılmaya hak kazanan ilk takım oldu, 0-2!Serinin ikinci maçında öne çıkan isim, 20 Kill (+10 K/D Diff) ve round başına 82.1 hasar ile flamie oldu.

 

Legends Stage’in Flaş Takımına MIBR Darbesi

Çeyrek Finaller öncesindeki aşamada 3/3 galibiyet alan compLexity ekibi kendinden oldukça emin bir grafik çizmişti. MIBR ile olan karşılaşmalarına da büyük bir özgüvenle çıkan compLexity ekibi, planlamadığı bir seri geçirerek hayal kırıklığına uğradı. Train haritasına oynanan ilk müsabakada rakibi daha ne olduğunu anlamadan 4-16‘lık galibiyete uzanan MIBR ekibi seride 0-1 öne geçti. İlk maçın öne çıkan ismi 20 Kill (+9 K/D Diff) ve round başına 117.3 hasar ile takımın yıldızı coldzera oldu. Serinin ikinci maçında da aynı dominantlığı sergileyen MIBR, compLexity Gaming’in geri dönüş hayallerini yıktı. Inferno haritasında fer‘in 23 Kill (+9 K/D Diff) ve round başına 102.2 hasarlık performansı ile maçı 16-12 kazandı ve yarı finale yükseldi.

 

İlk Yarı Finalin Adı: Natus Vincere – MIBR

Günün sonunda alınan sonuçlarla beraber ilk yarı final maçının tarafları da belirlenmiş oldu. Yıldızlar karması MIBR ve Dünya sıralamasındaki 2. sıra takımı Natus Vincere mücadelesi iki takımında final yolundaki son sınavı olacak. 22 Eylül Cumartesi günü oynanacak olan ilk yarı final karşılaşması TSİ 18:15‘te başlayacak ve faceittv Twitch adresiyle beraber faceitmajor.com‘dan da takip edilebilecek.

 

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER