PUBG Mobile

PUBG Mobile UC Satın Al: Unknown Cash Fiyatları

Elite Pass satın alarak avantajlarından yararlanmak için hesabınızda Unknown Cash olması gerekiyor. PUBG Mobile UC satın al rehberi sayesinde fiyat ve avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile UC (Unknown Cash), Elite Pass satın almanız için gerekli olan bir oyun içi para birimidir. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile‘da Royale Pass ve Elite Pass olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Bu iki sisteminde mantığı aynı ancak kazandırdıkları çok farklı. Daha değerli öğeler kazandırdığı için genellikle oyuncular Elite Pass satın almayı tercih ediyor. Ancak Elite Pass satın almak için ise gerçek parayla UC satın almanız gerekiyor. PUBG Mobile UC Satın Al rehberimizde hem UC fiyatlarına hem de Elite Pass’e değineceğiz.


PUBG Mobile UC Satın Al

PUBG Mobile’da Elite üyelik yeni Elite Pass satın almak için, hesabınızda oyun içi para birimi olan UC yani Unknown Cash olması gerekiyor. PUBG Mobile UC para birimini ise sadece gerçek para ile satın alabilirsiniz. Oyunda Elite üye olmak için sadece bir defa satın alacağınız Elite Pass, sezon boyunca geçerli sayılacak.

Peki PUBG Mobile UC satın aldıktan sonra Elite üyelere açık olan eşyaları satın alabiliyorsunuz. Tabi her eşya için ayrı UC ödemek zorundasınız.

PUBG Mobile UC Fiyatları

Oyundaki en düşük Elite pass ücreti tam 600 UC yapıyor. Eğer Plus üyelik almak isterseniz 1,800 Unknown Cash harcamak zorundasınız.

Ortalama olarak 370 UC 30 TL civarındayken, 770 UC ise 60 TL civarında oluyor. Elite Pass için 600 UC satın almak istediğiniz zaman 60 TL gibi fiyata UC satın alarak Elite üye olabiliyorsunuz.

600 UC’lik paket

600 UC değerindeki Elite Pass paketini aldığınız zaman “kalıcı silah kaplaması ve nadir sweatshirt” elde ediyorsunuz. Ayrıca bonus olarak maç sırasında görülebilen özgün Royale Pass simgesi kazanıyorsunuz.

Bunun haricinde sadece Elite oyunculara özel olan görev ve ödüllerin de sahibi oluyorsunuz. Plus adı verilen bu pakette ise şunlar bulunuyor:

  • Kalıcı silah kaplaması
  • Kalıcı nadir sweatshirt
  • Kalıcı koruyucu kostümü
  • Kalıcı nadir uçak kaplaması
  • Direkt 20 rütbe kazandıran Royale Puan
  • Maç sırasında görülebilen özgün Royale Pass simgesi

PUBG Mobile UC satın al işleminden sonra gerçekleştireceğiniz Elite Pass’in diğer bir faydası ise kazandığınız şeylerin kalıcı olması. Çünkü Elite üye olmayanlar, günlük görevleri tamamlayıp eşya veya kostüm kazansalar bile sezon bittikten sonra kazandığı öğeleri kullanamıyorlar. Ancak Elite oyuncular, sezon dışında bile kazandığı öğeleri kullanmaya devam ediyor.

PUBG Mobile UC satın al rütbe atla!

PUBG Mobile UC satın almanın bir diğer güzel yanı ise UC kullanarak rütbe satın alabiliyor olmanız. PUBG Mobile Rütbe ödüllerine hızlı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız UC kullanarak direk rütbe satın alabilirsiniz. Örneğin Rütbe 3’ten 4’e yükselmek istediğinizde sadece 100 UC kullanarak atlayabilirsiniz.

UC ile rütbe yükselterek kısa süre içinde 70. rütbeye erişebiliriniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER