Espor Haber

VFŞL 2019 2. Haftanın En İyi Anları: Galatasaray Espor liderliği kaptı!

VFŞL 2019 2. haftanın en iyi anlarını derlediğimiz video yayında.

League of Legends heyecanı #VFŞL 2019 2. hafta maçlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Büyük mücadeleye sahne olan Şampiyonluk Ligi’nin ikinci hafta maçlarının en iyi anlarını sizler için derledik. İyi seyirler!


Galatasaray Espor

VFŞL 2019’un ikinci haftasını namağlup kapatan Galatasray Espor, liderlik koltuğuna oturdu.

İlginizi çekebilir: Galatasaray Espor, League of Legends arenasına hızlı bir başlangıç yaptı

Bahçeşehir SuperMassive

VFŞL 2019 2. haftanın ilk gününde 1907 Fenerbahçe Espor karşısına çıkan Bahçeşehir SuperMassive, ilk yenilgisini almış oldu. İkinci gününde ise Galakticos karşısında rahat bir galibiyet aldı.

Royal Youth

GBM ve Closer’ın büyük katkı sağladığı bu haftayı 2-0 kapatan Royal Youth’un sadece bir yenilgisi bulunuyor. Doğuş Üni Aurora ve Bursaspor Esports karşısında aldığı galibiyetler sonrası ligin ikinci sırasına yükselmeyi başardı.

1907 Fenerbahçe Espor

1907 Fenerbahçe Espor, ligin en tehlikeli takımlarından biri olarak görülen Bahçeşehir SuperMassive karşısında galibiyet alırken, Doğuş Üni Aurora’ karşısında aynı başarıyı gösteremedi. Böylelikle VFŞL 2019’un 2. haftasında sadece 1 galibiyet alabildi.

Beşiktaş

Beşiktaş ilk haftayı iki galibiyetle kapatmasına rağmen liderlik koltuğunu çabuk kaptırdı. Bu hafta Galatasaray Espor ve DarkPassage karşısında aynı başarıyı gösteremeyen Beşiktaş, ligin orta sıralarına yerleşti.

Dark Passage

Dark Passage Akademi Ligi’nde boy gösteren orta koridor oyuncusu Berentt’i VFŞL kadrosuna dahil eden Lynx, bu kararın ne kadar doğru olduğunu kanıtlamış oldu. İlk hafta galibiyet alamayan Dark Passage, Berentt takviyesiyle birlikte Galakticos ve Beşiktaş karşısında galibiyet almayı başardı.

Doğuş Üni Aurora

İkinci haftanın birinci günü Royal Youth karşısında yenilgi alan Doğuş Üni Aurora, ligin ikinci günü 1907 Fenerbahçe Espor karşısında galibiyet aldı. Özellikle üst koridor oyuncusu Madly’nin Urgot ile sergilediği müthiş performans, takımın galibiyet almasında büyük rol oynadı.

HWA Gaming

StarScreen’in Riven tercihinde bulunduğu Bursaspor Esports karşılaşmasında ilk galibiyetini alan HWA Gaming, Galatasaray Espor karşısında her ne kadar dirense bile mağlup oldu.

Galakticos

Sadece bir galibiyeti bulunan Galakticos, ikinci hafta Dark Passage ve Bahçeşehir SuperMassive karşısında mücadele verdi. Her iki karşılaşmada da umduğun bulamayan ekip, haftayı iki mağlubiyetle kapattı.

Bursaspor Esports

Bursaspor Esports mağlubiyet üstüne mağlubiyet almaya devam ediyor. Bu hafta HWA Gaming ve Royal Youth ile karşılaşan ekibin henüz galibiyeti bulunmuyor.

VFŞL 2019 2. Hafta Sonunda Puan Tablosu

1 Galatasaray Espor Galatasaray Espor 4G – 0M
2 Bahçeşehir SuperMassive Bahçeşehir SuperMassive 3G – 1M
2 Royal Youth Royal Youth 3G – 1M
4 1907 Fenerbahçe Espor 1907 Fenerbahçe Espor 2G – 2M
4 Beşiktaş Beşiktaş 2G – 2M
4 Dark Passage Dark Passage 2G – 2M
4 Doğuş Üni Aurora Doğuş Üni Aurora 2G – 2M
8 HWA GAMING HWA Gaming 1G – 3M
8 GALAKTICOS Galakticos 1G – 3M
10 Bursaspor Esports Bursaspor Esports 0G – 4M

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER