Espor Haber

Uzi Worlds için Konuştu: İyi Performans Önemli!

Worlds 2018’in favori takımı RNG’nin Saldırı Gücü Taşıyıcısı Uzi şampiyona öncesinde kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Royal Never Give Up önce LPL’de Kış Mevsimi finalinde EDG’yi 3-1 gibi bir sonuçla geçip, MSI 2018’e LPL Şampiyonu ünvanıyla katılmayı başardı. Güçlü takımların yer aldığı grup aşamasından birincilikle çıkarak, Yarı Finalde önce Fnatic’i ardından Finalde Flash Wolves’u devirerek MSI 2018’de peri masalını gerçekleştirerek Şampiyon oldu. LPL Yaz Mevsimi başlarken şüphesiz favori olarak gösterilen ekip yine onlardı ve olağanüstü bir sezonu yükselen form grafiğiyle geçerek tekrardan Şampiyonluk ünvanını kazandılar.


İlginizi çekebilir: LPL’de Şampiyon Royal Never Give Up!

Uzi Worlds Açıklaması

Çin temsilcisi bu yıl katıldığı bütün turnuvalarda birinci olurken, geriye sadece Worlds kaldı. Bir çok kez katıldıkları Worlds’e ilk kez favori takım olarak gösterilen RNG’nin başarılı Saldırı Gücü Taşıyıcısı Jian “Uzi” Zi-Hao bir Çin dergisinin sorularını yanıtladı.

¤ Worlds yaklaşıyor, RNG yenilmezlik ünvanını elinde bulunduruyor. Bu sezon katıldığınız bütün turnuvaları kazanmış olmaya çok yaklaştınız, neler düşünüyorsun?
Uzi: “Bu şekilde bir sezon geçireceğimiz aklımın ucundan bile geçmezdi. Bu kadar başarılı olmak oldukça güzel bir his. Bu sezon bulunduğumuz turnuvalarda sonuna kadar gitmeyi başardım bazılarını kazandım bile. Worlds’te elimden gelen en iyi performansı gösterip, bu ivmeyi devam ettirmek için elimden geleni yapacağım.”

¤ 5 Final üst üste kazanmış olmak nasıl bir his?
Uzi:  “Acayip mutluyum. Kazanmak oldukça güzel bir his. Bir sonra ki oyunu düşünürken daha fazla güç sahibisiniz ve beklentileriniz artmış oluyor.

¤ Worlds için düşüncen ve hedefin ne?
Uzi:  “Şuana kadar yaptığımız gibi iyi oynamamız gerekli. Kaybetsek bile bunun bir kayıp olduğuna inanmıyorum, çünkü kazanmaktan çok iyi performans sergilemek önemli.”

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER