Eğlence

Mithrain, Vikendi’deki Gizli Mağarada Yeni Silah Bizon’u denedi

PUBG’nin sevilen yüzü Mithrain, yeni güncellemeyle birlikte Vikendi’ye eklenen gizli mağaraya giriyor.

Daha önce PUBG’nin test sunucularına gelen güncelleme 25 ile birlikte oyuncular Vikendi haritasında gizli bir mağara keşfetmişti. PUBG Güncelleme #25 bugün resmi olarak PC platformlarına gelmiş bulunmakta. Oyuncular şu an Vikendi haritasındaki bu gizli mağaraya giderek zırh, silah ve Air Drop’tan çıkan eşyalar bulabilir.


Twitch ve PUBG dünyasının sevilen yayıncılarından biri olan Mithrain ise Vikendi haritasında bu gizli mağaraya gidiyor. Ancak bildiğiniz üzere gizli mağaraya girmenin 2 türlü yolu bulunuyor. Çünkü mağaranın ne bir girişi ne de kapısı bulunmuyor. Ya el bombası ile patlatmanız gerekiyor ya da bir araçla duvarı yıkıp geçmeniz gerekiyor. Mithrain ise uçaktan atlar atlamaz bulduğu araç ile Vikendi’deki gizli mağaranın konumuna gidiyor.

İlginizi çekebilir: PUBG Vikendi Gizli Mağara: Yeni Loot Yeri Keşfedildi

Mithrain, Vikendi’deki gizli mağaranın tek girişi değil, birden fazla girişi olduğunu söylüyor. Yine aynı şekilde patlatarak veya duvarı yıkarak girilebiliyor. Ayrıca içeride 2 tane Air Drop keşfettiğini belirtiyor. Mağara çok dar olduğu için her yerden adam çıkabilir diyen Mithrain, gizli mağara içinde rakiplerini teker teker avlıyor.

PUBG Yeni Silah Bizon

Sadece Gizli Mağara’ya girmekle kalmayan Mithrain, güncelleme 25 ile birlikte gelen yeni silah Bizon’u da deniyor. Bizon’u eline aldıktan sonra “trend 1 YouTube videosu çıkar mı?” diyen Mithrain, yine müthiş bir oyun sergiliyor.

Mithrain’in PUBG Vikendi Gizli Mağara keşfi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER