PUBG Mobile

PUBG Mobile’da en az tercih edilen 5 eşya

PUBG Mobile oynarken almanızı tavsiye etmediğimiz, çantanızda yer kaplamaktan başka pekte bir işe yaramayacak, en işi yaramaz 5 eşya.

Bilindiği üzere PUBG Mobile, en çok oynanan mobil oyun. Son raporlar, PUBG Mobile’ın “2018’in en sevilen oyununun” tacıyla birlikte birçok rekor kırdığını gösteriyor. Bir oyuncu haritaya girer, burada dolaşır ve silahları arar. Silahlarla birlikte, bazı eşyalar olmadan hayatta kalmak zor. İnsanın kaliteli bir kaskı ve yeleği olmadan dövüşemeyeceği durumlarda, hiç de faydalı olmayan birçok eşya var. Oyunda birçok oyuncu bu tür eşyaları görmezden gelmeyi ve onları almadan oyunu kazanmayı tercih ediyor. İşte PUBG Mobile’daki en kullanışsız beş eşya sizlerle.


Stun Grenade

Seçmek istediğin üç şey var. PUBG Mobile’da iyi bir oyuncu olmak için, smoke grenade ve frag grenade‘den birini kesinlikle seçmelisiniz. Ancak, stun grenade söz konusu olduğunda, çoğu oyuncu onları görmezden gelir ve onları kendi yerlerinde bırakır. Nedeni oldukça basit, stun grenade nadiren kullanılıyor. Ayrıca stun grenade, smoke grenade ve frag grenade ile karşılaştırıldığında çok fazla yer kaplar.

Pistol R1895

Bir binaya girdiğinizde, burada birçok tabanca bulacaksınız. Tabancalar bir oyun kurtarıcı olabilir ve oyuna liderlik etmenize yardımcı olabilir. Ancak, oyunda tamamen yararsız olan bir tabanca var. R1895 tabanca geri tepme yüzünden çok zamanınız alır. Ayrıca, R1895’in atışları arasında çok zaman harcanıyor.

Sargı Bezi

Bu noktada tartışabilirsiniz ama bandajlar aslında işe yaramaz. Niye ya? Çünkü iyileşmek için çok zaman alıyorlar ve sağlık artışı da oldukça düşük. Oyunda sağlığınızı ciddiye almak istiyorsanız, bandajların yerine bir sağlık kiti, ağrı kesici veya enerji içeceğini tercih edebilirsiniz.

Benzin Bidonu

Bir aracı çalıştırmak için benzine ihtiyacınız var. Benzin kutularının en büyük dezavantajı çantada çok fazla yer kaplamalarıdır. PUBG Mobile’da her 700-800 metrede bir araç edinme ihtimaliniz yüksek. Araçlarda genellikle benzin bulunur. Yani, onları toplamak hiçte işe yaramaz.

Hızlı Çekim Şarjörü

Daha hızlı yeniden doldurma süresinin dışında hızlı çekim şarjörü aslında işe yaramaz. Oyuncuların çoğu hızlı çekim şarjörünün yerine genişletilmiş şarjörleri tercih ediyor. Genişletilmiş şarjör daha fazla mermi almanıza yardımcı olurken, hızlı çekim şarjörü sadece yeniden yükleme süresini azaltmaya yardımcı oluyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER