Eğlence

ErasableNinja, PUBG Mobile’de tava kullanarak 11 kill aldı

Ninja Montage serisiyle dikkatleri üzerine çeken ErasableNinja, yeni videosunda PUBG Mobile oynadı ve ilginç bir şekilde birinci oldu!

PUBG’nin eğlenceli yüzlerinden ErasableNinja, YouTube kanalına son yüklediği videosunda her zaman ki gibi ortalığı biri birine kattı. Popüler içerik üreticisinin PUBG Mobile sponsorluğunda çektiği videosu oldukça dikkat çekmişe benziyor. Son dönemde televizyon kanallarında adından sıklıkla söz ettiren PUBG Mobile çılgınlığı neredeyse bütün dünyayı etkisi altına almış durumda.


ErasableNinja kaçınılmazı yaparak iPhone 8S cihazıyla birlikte ilk kez, anlık olarak milyonlarca kişi tarafından oynanan PUBG Mobile’ı oynadı.

PUBG – NINJA CHALLENGE! (PUBG Mobile Gameplay)

PUBG haberlerini Instagram’dan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/ggespor/

Tava’yla gelen çorba parası!

Kendine yeni bir kullanıcı adı seçmek zorunda kalan popüler isim, boşta alan kullanıcı adını bulabilmek için dakikalarca çeşitli alternatifler denedi. Dakikalar sonra nihayet Erangel uçağına yetişti ve School bölgesindeki evlere atladı. YouTube’ta 1 milyondan fazla abone sayısına ulaşan ErasableNinja, videolarında alışılagelmiş şekilde PUBG oynarken ilkel silahları kullanmayı tercih etmekte.

Tavasını eline aldığı gibi School’un yolunu tuttu ve olaylar gelişti. Her zaman ki gibi Ninja rolüne bürünen isim, bu kez üzerinde tanıdık giysileri olmadığı için saklanmakta zorluk çeksede kafasındaki yapmaktan vazgeçmedi.

Ninjamız kimi zaman paçayı son anda kurtarsa bile Tava yeteneklerini konuşturarak, rakiplerini üst üste tek vuruşla yere serdi!

Bilindiği üzere PUBG’de oyuncular azaldıkça oyunun sonu yaklaşır ve heyecan fazlasıyla yüksek olur. Sadece zırh, kask ve sağlık ekipmanları lootlayan ErasableNinja, videonun son bölümünde silahlarını fulleyen rakiplerinden gizlenmeye çalıştı. Bir Ninja her ne kadar ilkel silahlar kullanıyor olsa bile Air Drop’tan mahrum kalmamalı. Air Drop’tan Kamuflaj aldı ve son bölümde bire bir kaldığı son rakibini avlarken bu şekilde oldukça eğlenceli anlar yaşamış oldu.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER