League of Legends

Thaldrin: “Broken Blade Türkler arasındaki en iyi oyuncu ama…”

Berke “Thaldrin” Demir, Twitch yayını sırasında Team SoloMid ile Echo Fox arasında oynanan maçı izleyerek, Broken Blade’in performansı hakkında genel açıklamalarda bulundu.

Twitch yayını sırasında TSM – Echo Fox karşılaşmasını değerlendiren Thaldrin, maçın özetini izleyerek Broken Blade hakkında açıklamalarda bulundu. İlk hafta 100 Thieves’a karşı ilk zaferini alan TSM, ikinci gün ise Clutch Gaming karşısında mağlup olmuştu. İkinci haftayı ise 1 galibiyet 1 mağlubiyetle kapatan TSM, çoğu takımla aynı sıralamayı paylaştı.

Thaldrin, Twitch yayını esnasında TSM – Echo Fox karşılaşmasının önemli anlarını izledi ve Broken Blade’in genel performansı hakkında şunları söyledi:

“Sizin fark etmediğiniz bir şeyi söyleyeyim ben size, bunu yanlış anlamayın ama şunu da unutmayın: Bana kalırsa Broken Blade, bireysel yetenek açısından Türkiye’de oynamış ya da Türkler arasındaki en iyi oyuncu. Ama Broken Blade’in ilk haftada geçirdiği çok başarılı performansının sebebi, onun çok iyi olması değildi. Karşısındaki adamların onu hafife almasıydı.”

Thaldrin: “Koreliler onu cidden hafife aldı”

LCS’deki Koreli oyuncuların Broken Blade’i hafife aldığını düşünen Thaldrin, konuyla ilgili olarak sözlerine şöyle devam etti:

“Bakın Huni, Aatrox oynadığı karşılaşma da inatla armor almadı ve E maxladı. Ki Twitter’da insanlar Huni ile dalga geçiyordu niye böyle yapıyor diye. Şu anda Broken Blade çok iyi bir oyuncu, ama karşısındaki Koreliler onu cidden hafife aldı ve o da cayır cayır ağızlarının payını verdi. O yüzden aynı performansı her oyun beklemeyin.

Kötü oynadığı maçlarda herkes yükleniyor ‘aman adam balon çıktı’ diye. Bu yüzden beklentilerinizi ilk haftaya göre tutmayın. Çocuk çok iyi oyuncu, hafife almayın yani.”

Thaldrin’in TSM – Echo Fox maç analizi

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER