PUBG Mobile

PUBG Mobile: Bonus Challenge ile Battle Coins, UC’ye nasıl çevirilecek?

PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi ile gelecek olan Bonus Challenge’da kazanılan Battle Coins nasıl UC’ye çevirilir?

PUGB Mobile yaklaşmakta olan 0.11.0 güncellemesi en çok beklenen güncellemelerden biri. Yeni güncelleme PUBG ve Resident Evil 2 Remake işbirliğiyle birlikte yeni zombi modunu da getirecek. Yeni güncelleme yeni bir etkinlik modundan çok daha büyük şeyler sunuyor. Son olarak, PUBG Mobile oyuncuları artık BC‘lerini (Battle Coins) UC‘ye (PUBG Mobile’da premium oyun içi para birimi) dönüştürebilirler. Dönüşümden elde edilen UC, premium kalemler, deriler ve diğer şeyleri satın almak için kullanılabilecek. Premium PUBG kasalarını açmak ve daha fazlası gibi. Bunların tümü, “Bonus Challenge” olarak bilinen PUBG Mobile’da yakında yapılacak etkinlikte mümkün olacak.


Tıpkı PUBG Crew Challenge‘daki gibi oyuncular Bonus Challenge’a katılabilecek. Bu sefer takım veya ekip olarak katılamayacaklar. Bu sefer savaş solo olacak, bu tabiki hem iyi hem de kötü bir şey. Oyun tarzınıza bağlı olarak, bu yeni solo yarışmanın zorlu veya kolay olduğu siz belirleyeceksiniz.

Battle Coins nedir?

PUBG Bonus Challenge’da kazanılan Battle Coins, dükkandaki ücretsiz skinleri ve eşyaları almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun eşyalarını almak için kullanılabilecek UC paketlerini almak için Battle Coins’leri de kullanabilirsiniz. PUBG Bonus Challenge sıralamanıza ve öldürdüğünüz kişi sayısına göre puan kazanacaksınız. Her savaş puanı 1 Battle Coin olacak, her bir ölüm 15 puan verecek. Tabiki bunlara sahip olabilmek için oyunun güncellemesini geldiğinde PUBG Bonus Challenge’a kaydolmanız gerekecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER