Apex Legends

Apex Legends indir: Origin’den nasıl indirilir?

Titanfall evreninde geçen bedava battle royale oyunu Apex Legends nasıl indirilir? İşte detaylar…

EA Respawn Entertaintment stüdyolarının 21 aydır geliştirdiği yeni battle royale oyunu Apex Legends ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Oyuncuların beğenisine sunulan ve kısa sürede büyük ilgi gören Apex Legends indir rehberi sayesinde Origin’den nasıl indirebileceğinizi anlattık.

İlgili Haber: Apex Legends kayıt ol ve oyna: Origin hesabı oluşturma

Titanfall evreninde geçen battle royale oyunu Apex Legends ücretsiz ve bir hayli eğlenceli. Diğer battle royale türlerine nazaran oyun içi farklı mekanikleri, karakter çeşitliliği ve her karakterin kendine özgü yetenekleri mevcut. Onlarca çeşitliliğe sahip olan Apex Legends’ı ücretsiz indirebiliyorsunuz. Origin üzerinden indirebilir ve bu muhteşem maceraya siz de dahil olabilirsiniz.

Apex Legends Sezon 1’in başlamasına kısa bir süre kala, en yeni haberler için GGespor sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Apex Legends indir

Apex Legends’ı bir konsolda oynamayı düşünüyorsanız, konsolun mağazasından bulabilirsiniz. Ancak PC kullanıcılarının Origin üzerinden indirmesi gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak Apex Legends’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends FPS Arttırma: Apex Legends En İyi Grafik Ayarları

  • Origin istemcisini çalıştırın, eğer yüklü değilse buraya tıklayarak istemciyi indirebilirsiniz.
  • Origin hesabınıza giriş yapın, eğer Origin hesabınız bulunmuyorsa buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.
  • Origin istemcisinden Apex Legends’a girerek kütüphanenize ekleyin.
  • Kütüphanenize ekledikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Apex Legends başlangıçta 12 GB indirme boyutuna sahiptir ancak sabit sürücünüze kurabilmeniz için yaklaşık olarak 22 GB boş alan gerekiyor. Oyunu başlatmak için tamamen inmesini beklemenize gerek kalmıyor. Yüzde 39’a eriştiğiniz zaman Apex Legends’ı başlatabilir ve eğitim alanına girerek oyunu test edip, öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ancak çok oyunculu bir karşılaşma oynayabilmek için tamamı indirilmelidir.

İlgili Haber: Apex Legends’ta Apex Coins ve Crafting Metals nasıl kazanılır?


Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER