Apex Legends

Apex Legends Mobile bekleyenlerine müjdeli haber geldi

Titanfall serisinin yapımcısı Respawn Enterainment tarafından geliştirilen Apex Legends Mobile sürümü için müjdeli haber.

Titanfall evreninde geçen ve Respawn Entertaintment tarafından geliştirilen ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends kısa sürede popüler olmayı başardı. Oyunun çıkalı birkaç gün olmasına rağmen Electronic Arts, Apex Legends Mobile ile ilgili düşünceleri olduğunu açıkladı. İddialara göre EA, PUBG ve Fortnite’a karşı daha büyük rakip olmak için iOS ve Android sürümlerinin geliştirilmesini istiyor.


İlginizi çekebilir: Apex Legends için 200.000$’lık turnuva duyuruldu: Apex Legends Challenge

Apex Legends, çıktığı günden itibaren Twitch platformunda da en çok izlenen oyunlar arasına girmeyi başararak büyük başarı elde etti. Battle Royale türüne farklı bir bakış açısı getiren Apex Legends’ın mobil sürümünü çıkarmak isteyen EA, Apex ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Apex Legends Mobile yolda

Apex Legends için cross-platform desteği getirmek istediklerini belirten EA’in CEO’su Andrew Wilson, oyunculara daha büyük imkan sunacaklarından emin olduklarını belirtti. Cross-platform açıklamasının üstüne Apex Legends ile ilgili asıl müjdeyi verdi.

İlginizi çekebilir: Apex Legends FPS Arttırma: Apex Legends En İyi Grafik Ayarları

Electronic Arts CEO’u Andrew Wilson, oyunun mobil platformlara çıkmasını istediğini ve Apex Legends Mobile ile ilgili çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Bununla birlikte yakın zamanda Apex’in mobil platformlarda da piyasaya sürüleceğini ima ederek Apex Legends Mobile ile ilgili müjdeyi verdi.

Apex Legends ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER