Apex Legends

Apex Legends: Oyuna dereceli sistem gelecek mi?

Oyun dünyasını sallamaya devam eden Apex Legends’ın oyuncu kitlesinin aklında bir soru var: Dereceli Sistem.

Çıktığı günden beri ses getiren başarılara imza atan Apex Legends, oyun dünyasını şu anlık bir hayli memnun etmiş gözüküyor. Fakat, oyuncuların aklında oyunla alakalı bir soru daha var: Apex Legends’a dereceli sistem gelecek mi?

Respawn, Apex Legends’ı 4 Şubat’ta sürpriz bir şekilde herkesin beğenisine sundu ve sekiz saat içerisinde bir milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Sızdırılan son bilgiler, oyunu rekabetçi olarak oynamak isteyen oyunculara umut verdi.

Apex Legends Dereceli Sistem söylentileri

Bütün sızıntılarda olabileceği gibi, bu sızmış bilgi için de Respawn henüz herhangi bir onay vermedi. Oyunun geliştirme sürecini 21 ay boyunca saklamayı başarmış bir şirketin, bu konuda da ağzını açmasını beklemek pek de uygun olmaz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends FPS Arttırma: Apex Legends En İyi Grafik Ayarları

StoutFN adlı Twitter kullanıcısının aldığı ekran görüntüsüne göre, Apex Legends oyun dosyalarının içinde dereceli oyun isteyenleri umutlandıracak iki satır kod görüldü.

Bu kodlar:

“rankedplay_display_enabled ‘0’” ve “rankedplay_voice_enabled ‘0’”.

Eğer söz konusu sızıntılar doğrulanırsa, Apex Legends daha şimdiden Fortnite ve Blackout gibi diğer Battle Royal oyunlarından bir adım önde olacak. Bilindiği üzere, Fortnite ve Blackout’ta henüz dereceli sistem bulunmuyor.

Eylül 2017 tarihinde çıkan Fortnite, oyuncuların defalarca talep ettiği, çok istenilen dereceli sistemi oyuna hala getirmedi ve Epic Games’in bununla alakalı hala bir çalışma yürütmediği düşünülüyor.

Henüz daha çiçeği burnunda olan Apex Legends, dereceli sistemin de gelmesiyle, büyük rakibi Fortnite karşısında bir başka zafer daha elde edebilir.

Apex Legends’ın bu erken patlamasını ilerleyen zamanlarda da koruyabileceğini zaman bizlere gösterecek. Fakat, şu oldukça açık ki, Battle Royal oyunlarının zirvesinde olan Fortnite’ın yeri son birkaç gündür pek de sağlam değil.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER