Apex Legends

NRG Esports, Apex Legends takımı için oyuncu arayan ilk takım oldu

Fortnite, CS: GO, Hearthstone gibi birçok farklı oyunda mevcut takımları olan NRG Esports, Apex Legends takımı için oyuncu arayışına girdi.

Apex Legends’ın çıkalı henüz bir hafta olmamasına rağmen, ilk profesyonel espor organizasyonunu duyurdu bile. Respawn Entertainment tarafından piyasaya sürülen Apex Legends, oyun endüstrisini şaşırtan en başarılı yapımlardan biri olmayı başardı. 10 milyon aktif oyuncuya ulaşan oyun, bir de üstüne 200.000$’lık turnuvasını duyurdu. Şimdi ise CS: GO ve Fortnite gibi birçok oyunda takımı bulunan NRG Esports, Apex Legends takımı kurmak için oyuncu arayışına girdi.

İlginizi çekebilir: Kozmik Karınca’dan öğretici Apex Legends videosu: İlk Bakış

NRG Esports Apex Legends takımı kuruyor

Twitter üzerinden duyuruyu paylaşan NRG Esports, Apex Legends için oyuncu ve içerik yaratıcıları aradığını belirtti. NRG Esports; Fortnite, CS: GO ve Hearthstone gibi birçok farklı oyunda takımları bulunan bir organizasyon.

NRG Esports’un Twitter üzerinden yaptığı Apex Legends duyurusu büyük ilgi gördü. Duyuruyla ilgilenenlerin e-mail ile başvurabileceklerini açıklayan NRG Esports, kısa süre sonra tekrar bir tweet atarak Google Form linki paylaştı. E-Mail veritabanı hızla dolduğu için süreci hızlandırmak adına Google Form ile başvuruları almaya devam eden NRG Esports, Apex Legends için takım kurmaya başlayan ilk profesyonel organizasyon oldu.

Hızla büyüyen Apex Legends için diğer organizasyonlarında yakın zamanda oyuncu arayışına girecek olması pek şaşırtıcı olmaz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends: Oyuna dereceli sistem gelecek mi?

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER