Espor Haber

1907 Fenerbahçe, Galatasaray’dan sonra DP’yi de skor vermeden geçti

Skor vermeden kazanmak, Fenerbahçe’de alışkanlık haline geldi.

1907 Fenerbahçe’nin performansı gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. VFŞL 4. hafta 1. karşılaşmasının ikinci maçında 1907 Fenerbahçe, Dark Passage ile karşılaştı. Baştan sonra üstün bir oyun sergileyen sarı lacivertliler, maçtan galibiyetle ayrılmayı başardı.


1907 Fenerbahçe 1 – 0 Dark Passage

1907 Fenerbahçe’ye göre daha kötü bir seçim ekranı geçiren Dark Passage, oyunun başlarında geri düşmesiyle birlikte oyunu kaybetti diyebiliriz. Dark Passage’nin üst koridorda kule altı denemesine Hades, ışınlan ile karşılık verip bir de üstüne skor çıkarmayı başarınca DP’nin planları suya düştü.

İlgili haber: VFŞL 2019 Kış Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Maç Sonuçları

10. dakikada Kirei, alışkın olduğumuz gibi Vadinin Alameti’ni almayı başardı. Bu dakikadan itibaren baskısını arttıran 1907 Fenerbahçe, tüm kuleleri arka arkaya almayı başararak maçı kapatmasını bildi.

Maçın en değerli oyuncusu 3/0/6’lık Kindred performansıyla Kirei oldu. Kirei maç sonu verdiği röportajda şunları söyledi:

“Kindred taşıyıcı bir şampiyon. Şampiyonu nasıl oynamam gerektiğini iyi biliyorum. Bu yüzden hangi savaşları alabileceğimizi, hangi savaşları ise alamayacağımızı tahmin edebiliyorum. Bu sayede takımı doğru olarak yönlendirebiliyorum.”

1907 Fenerbahçe son iki maçını skor vermeden kazandı

3. Hafta maçlarında Galatasaray’a karşı skor vermeden 17-0’lık bir galibiyet almayı başaran 1907 Fenerbahçe, Dark Passage karşısında da maçı skor vermeden tamamladı. Yarın 16:00’da Galakticos ile karşılaşacak olan sarı lacivertli ekip, Galakticos karşısında da skor vermemeyi başarırsa, ligde alışık olmadığımız bir seriye tanıklık etmiş olacağız.

İlginizi çekebilir: VFŞL 2019 Ses 1-2 3. Hafta: “Zamanı geldi, emanetleri çekiyoruz.”

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER