Apex Legends

Apex Legends party not ready hatası ve çözümü

Oyuncuların sıklıkla karşılaştığı Apex Legends party not ready hatası nasıl çözülür?

Oyunun çıkalı henüz 1 hafta olmadı ancak her oyunda olduğu gibi Apex Legends’ta da kimi hatalar olabiliyor. Ücretsiz battle royale oyununda henüz büyük sorun diye nitelendirebileceğimiz hatalarla karşılaşmadık ancak bazı ufak tefek hatalar mevcut. Bu rehberimizde oyuncuların sıklıkla karşılaştığı Apex Legends party not ready hatası için bulduğumuz çözüm yollarını paylaşayacağız.

Bu hatanın sebebi nedir?

Bu hata oyuncuların bir maçtan diğerine geçmek istediği zaman ortaya çıkmaktadır. Haliyle ikinci maça hızlı başlamanıza engel olmaktadır. Çoğu oyuncu maç bittiği zaman bu hatayı aldığından dolayı şikayetçi ve diğer oyuncularla eşleşmelerine engel olduğunu belirtmektedir.

İlginizi çekebilir: Apex Legends FPS Arttırma

Konuyla ilgili olarak Reddit ve EA’nın destek sayfasına pek çok kez bildirim gönderildi. Ancak EA tarafından henüz bu sorunla ilgili bir çözüm yolu paylaşılmadı.

Apex Legends party not ready hatası çözümü

Ne yazık ki henüz EA tarafından bu hatayla ilgili resmi bir çözüm yolu paylaşılmadı. respawn veya EA geliştirme ekiplerinin bu hata ile ilgili küçük bir yama yayınlanması bekleniyor.

Ancak bu soruna en iyi geçici çözüm, partiden çıkarak ana menüye geri dönmek ve daha sonra tekrar denemek. İkinci bir alternatif olarak ise Apex Legends’ı kapatıp yeniden başlatmanız bu hatayı şimdilik çözecektir ancak kalıcı olmayabilir.

Her ne kadar can sıkıcı bir durum olsa bile en iyi geçici çözüm bu. EA tarafından hatayla ilgili bir çözüm yolu veya yama yayınlandığı zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends error syncing cloud storage data hatası ve çözümü

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER