Oyun Haber

PES 2019 Data Pack 4.0 Güncellemesi Yayınlandı

Birçok yeniliği içinde barındıran PES 2019 Data Pack 4.0 güncellemesi yayınlandı.

PES 2019’a yeni transfer verileriyle birlikte büyük bir güncelleme geldi. Konami, b güncellemenin PS4, Xbox One ve bilgisayarlarda indirilebilir olduğunu belirtti. PES 2019 Data Pack 4.0 güncellemesi içeriğinde Celtic FC’nin Celtic Park stadyumu ve yanı sıra Glasgow Rangers’ın Ibrox stadyumu da bulunuyor. Stadyum güncellemelerinin dışında ise oyuncu güncellemeleri de mevcut.


PES 2019 Data Pack 4.0 Güncellemesi

Güncellemeyle birlikte Nike, Puma, Adidas, Joma ve Umbro’nun yeni ekipmanları da eklendi. Bunun haricinde Yapılan duyuruya göre Hidetoshi Nakata, Park Ji-Sung ve Totti’de myClup moduna gelecek oyuncular arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir: 2018 Steam Ödülleri sonuçlandı: Yılın Oyunu PUBG seçildi

Efsane Oyuncular

  • Şimdiye kadar emekli olan Japonya’nın en efsane oyuncularından biri olarak kabul edilen Hidetoshi Nakata, Avrupa’nın en büyük kulüplerinde parlamaya başladı.
  • İnanılmaz hız ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Güney Koreli oyuncu Park Ji-sung, emekli olduktan sonra bile Asya’nın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edildi.
  • Sonuncusu ve en önemlisi ise, yaratıcı oyunu, fiziği ve eşsiz tekniği ile neslinin en yetenekli oyuncularından biri olarak kabul edilen Roma’nın rekor golcüsü ve İtalyan efsanesi Totto, PES 2019’a eklenecek.
  • 2003-2014 sezonunda “Yenilmezler” olarak bilinen Robert Pires, Fredrik Ljungber, Gilberto Silva’da oyuna eklenecek. Ek olarak ise Fransız süperstarı ve yetenekli orta saha oyuncusu Emmanuel Petit’de MyClub’a eklenecek oyunculardan birisi.

Lite adıyla duyurulan sürümünü konsol ve bilgisayarlardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca mobil platform için ise Android ve iOS versiyonları, Google Play ve AppStore’da mevcut.

PES 2019 Android indir

Pes 2019 iOS indir

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER