PUBG Mobile

PUBG Mobile’da en kullanışlı 5 eşya

PUBG Mobile dünyasında daha iyi bir yer mi edinmek istiyorsunuz? O zaman bu yazıyı kesin okumalısınız.

Dünya, PUBG Mobile furyasının tadını çıkarıyor. Sosyal medyada PUBG Mobile ile ilgili bir dolu paylaşım dolaşıyor. Hemen hemen herkesin akıllı telefonunda PUBG Mobile mevcut durumda. Oyun o kadar popüler ki diğer oyun geliştiricileri Tencent‘ın yarattığı bu Battle Royale ile rekabet etmek için gece gündüz çalışıyorlar.


Oyunda, bazı eşyalar kullanışlı iken bazılarının da pekte kullanışlı olduğu söylenemez. Bir PUBG sever olarak, hangi eşyanın seçileceğini ve nedenini bilmek gerekir. Bir oyunda zaten 50‘den fazla eşya var ve hangisinin daha iyi olduğunun ayırt edilmesi zorlu bir görevdir. Bizde sizin işinizi kolaylaştırmak için, PUBG Mobile’daki en kullanışlı 5 eşyanın bir listesini yaptık.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile’da en az tercih edilen 5 eşya

Adrenalin şırıngası

Bir adrenalin şırıngası için söylenebilecek en önemli şey, sizi daha hızlı iyileştirmesidir. Sağlığınız bir anda aşırı düşükten yükseğe fırlayacaktır. Ağrı kesici ve enerji içeceklerine kıyasla son derece güçlüdür. Yoğun bir savaş sırasında sağlığımın çok düşük olduğunu hatırlıyorum, ardından ise adrenalin şırıngası herhangi bir sağlık çantası veya ilk yardım olmadan sağlığımı iyileştirmede yardımcı oldu.

Spetsnaz kask (Seviye 3 kask)

Seviye 3 kaskı, güçlü bir AWM mermisinden kurtulmada en iyi arkadaşınız olabilir. Seviye 3 kask (Spetsnaz), Erangel evlerinde ve Sanhok kulübelerinde kolayca bulunabilir. Kask, yoğun savaşlarda sağlığınızı koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ateş gizleyici

Yakın çevrede yalnız kaldığınızda bir durum düşünün. Sizinle birlikte, birbirlerine ateş etmek isteyen 3-4 oyuncu daha var. Konumunuzu bu kadar yakın bir mesafeden gizlemek için bir ateş gizleyiciye ihtiyacınız var.

Uzatılmış şarjör

Uzatılmış şarjör yakın mesafeli savaşlarda çok yararlıdır.Size oyun değiştiren bir hareket olabilecek ekstra on mermi atma şansı veriyor. Bu nedenle, silahlarınızla uzatılmış şarjör taşımak her zaman yararlıdır.

Tava

Bir tava sizi mermilerden kurtarabilir. Ayrıca silahınız olmadığı zaman yumruklarınıza nispeten daha fazla yardımcı olacak olan tava, beklenmedik bir anda sizi kral yapabilir. Yanınızda tava taşıyor olsanız, arkasından gelen bazı mermileri engelleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER