Apex Legends

Apex Legends’a eklenebilecek 3 yeni harita

Apex Legends severler toplanın. Oyuna eklenebilecek üç harita sizlerle.

Respawn’ın yeni çıkarılan Battle Royale oyunu Apex Legends, Titanfall evreninde geçiyor. Ve tek haritası şu anda çölden kente kadar çok çeşitli ortamları içeriyor. Ancak gelecekte yeni haritalar için potansiyel var.

Şu anki arena, kısmen farklı ekosistemlerin bulunduğu yarı çöl, yarı orman ve yarı kentsel hisseden geniş bir çevre olan ‘Kral Kanyonu’ olarak geçiyor. Titanfall evreninde ayarlanan önceki oyunlar (tek ya da iki oyunculu) çok oyunculu oyunlar için çoklu haritalara sahipti.Ancak bu oyunlar Battle Royale deneyimlerine sahip değildi.

Yine de, Respawn oyuncuların bir Batlle Royale oyununa ilgisini korumak için, sürekli olarak en iyi rakiplerinden bir olan Fortnite ile örneklenen yeni içeriğe ihtiyaç duyduğunu biliyor. Fortnite yeni bir harita eklememiş olsa da, mevcut konumları sürekli geliştirerek yeni yerler ve hava durumu değişiklikleri ekledi. İşte Apex Legends’ta görünce sevineceğimiz üç harita fikri.

Angel City (Kentsel çevre)

Orijinal Titanfall hayranları bu klasik haritayı hatırlayacak ve muhtemelen ilk defa oynanmış olan beta sürümünde oynanabilir. Popülerliği sayesinde Titanfall 2‘de de yenilendi.

Daha kentsel bir çevre kesinlikle Apex Legends’ın fikrini değiştirebilir. Ancak Respawn’ın, oyuncuların çok sıkışık hissetmemelerini sağlaması gerekiyor.

Angel City, orijinal Titanfall’da klasik bir harita ve Titanfall 2’de yeniden düzenlendi.

Snow Map (Kar Haritası)

Diğer bir belirgin ekleme ise daha önce Titanfall oyunlarında hiç görülmemiş olan karlı / kış tarzı bir harita olacaktır.

Hem Fortnite hem de PUBG karlı haritalar ekledi (Fortnite, 2018 için haritayı tamamen karla kapladı) ve Vikendi, PUBG oyuncularıyla büyük bir hit yaptı. Belki de Respawn bu tür bir harita eklemek için kış aylarını bekleyebilir.

Titan haritası

Özellikle Titanfall evreninde kurulduğundan beri, Apex Legends’deki en göze batan eksiklik – Titanların olmaması.

Kralın Kanyonu’nu seçilmesi olması kesinlikle doğru karardı ve belkide Titanlar bu yoğun manzara akışını mahvedebilirdi. Ancak Respawn’un özel olarak Titanlar için tasarlanmış bir harita eklemesini durduracak hiçbir şey yok.

Respawn’ın oyunu yeni ve ilginç tutmak için yeni haritaların dışında da yapabileceği çok şey var. Yıl boyunca süren planlarını çoktan ortaya koydular ve Dr. Disrespect, dereceli modun Battle Royale türünde kendilerini ayırmanın başka bir yolu olacağını düşünüyor.

Respawn, Titanfall sanat tasarımlarının ve fikirlerinin çoğunu çoktan aldı ve aslen Titanfall için konsept tasarım olan Bloodhound karakteri dahil olmak üzere onu Apex Legends’e getirdi. Şimdilik, geliştiriciler her şeyin sabit ve dengeli olmasını sağlamak için çalışıyorlar ve yeni haritalar gibi büyük eklemeler yapmadan önce solo ve ikili gibi yeni modlar eklemek isteyebilirler. Ve bu bizim dört gözle beklediğimiz bir şey.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER