Apex Legends

Apex Legends’ta ilk hafta nasıl geçti: 25 milyon oyuncu! (Video)

İlk haftasını tamamlayan Apex Legends, muazzam bir başarı gösterdi.

4 Şubat’ta piyasaya sürülen Titanfall evreninde geçen ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, çıktığı günden itibaren büyük beğeni topladı. İlk iki gün 2 milyondan fazla tekil oyuncuya sahip olan Apex Legends, 72 saat sonra 10 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı.


İlk haftasını tamamlayan oyun, şimdi ise 25 milyonu aşkın oyuncuyla birlikte büyümeye devam ediyor. Apex Legends bu kadar kısa süre içinde eşi benzeri görülmemiş bir popülerliği yakalamakla kalmadı, aynı zamanda iki milyonun üzerinde olan en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına da ulaşmayı başardı.

Elbette Fortnite popülerliğini korumaya devam ediyor ancak ilk haftada böyle bir başarı yakalamak oldukça şaşırtıcı bir durum. Ayrıca Apex Legends’ın ilk geliştirici blogunda yayınlanan oyun içi dengeleme ve gelecek planlarını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz:

İlgili haber: Respawn, Apex Legends için oyun içi dengeleme ve gelecek planlarını paylaştı

Vince Zampella’dan Apex Legends’la ilgili güncelleme

Ne hafta ama! Geçen hafta Pazartesi günü başlattığımız Apex Legends, heyecanlı, gelişen ve harika geri bildirimler alan büyük bir Apex Legends topluluğu yarattık. Amacımız bu oynu topluluğumuzla birlikte inşa etmektir. Bu yüzden geri bildirim yapmaya devam edin, çünkü gerçekten dinliyoruz.

Size planladığımız her şeyi söyleyemeyiz ancak oyuncuların geri bildirimlerine ve deneyimlerine dayanan değişikliklere bakıyoruz. Önüüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşcek olan bazı şeyleri söylemek istiyoruz.

İlk olarak Twitch Rivals Apex Legends Turnuvası. Twitch’teki partnerlerimiz tarafından sponsor edilen Rivals Apex Legends Challange, 12 Şubat Salı günü başlayacak ve Twitch’teki en büyük yayıncıların mücadelesine tanık olacağız. Apex Legends turnuvasını canlı olarak izlemek için Apex Legends Twitch kanalını takip etmeyi unutmayın: www.twitch.tv/playapex.

Bu haftanın ilerleyen günlerinde Sevgililer Günü’nü, sınırlı süreli Sevgililer Günü temalı ganimet tanıtımıyla kutlayacağız

Unutmayın, 1. Sezon Mart ayında başlıyor. Battle Pass, yeni silahlar, ganimetler, kostümler ve daha fazlası sizlerle olacak!

Geçtiğimiz Pazartesi gününden bu yana, 25 milyondan fazla oyuncunun oyunu indirdiğini ve 2 milyondan fazla oyuncunun eşzamanlı oyun oynadığını duyurmanın heyecanını duyuyoruz.

Vince Zampella
Respawn Entertainment

Apex Legends hakkında tüm haber, rehber ve söylentileri Apex Legends Twitter sayfamızdan takip etmeyi unutma!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER