Apex Legends

TSM, Apex Legends takımı için oyuncu arıyor!

Yeni Battle Royale oyunu Apex Legends için TSM takım kurmaya hazırlanıyor.

Kuzey Amerika organizasyonu TSM geçtiğimiz pazartesi günü Twitter’dan, yeni Battle Royale oyunu Apex Legends‘a adım atacaklarını duyurdu. TSM hem profesyonel oyuncuları hem de içerik yaratıcılarını arıyor ve başvuru kabul etmeye başladılar.


TSM, Respawn’ın yarattığı Battle Royale oyununa ilgisini doğrudan açıklayan ikinci organizasyon oldu. Bu haftasonu NRG Esports da oyuna olan ilgisini dile getirdi ve North gibi organizasyonların gelecekteki olası katılımları hakkında bazı ipuçları verdi.

İlgili haber: NRG Esports, Apex Legends takımı için oyuncu arayan ilk takım oldu

Apex Legends şu anda piyasadaki en yeni oyun, daha fazla ekibin takip edeceğinden emin olabilirsiniz. Ortalama olarak, insanlar her gün 5.2 milyon saat Apex Legends izliyor. Ve oyun 11 Şubat‘ta tek bir günde 7 milyon saat barajına yaklaştı. Oyun Twitch sıralamasında zirvede devam ediyor ve League of Legends ve Fortnite gibi oyunları bile zorladı. 200.000 dolarlık TwitchRivals turnuvası da bugün başlayacak, bugün başlayacak ve muhtemelen yeni bir popülerlik getirecek.

İlgili haber: Apex Legends için 200.000$’lık turnuva duyuruldu: Apex Legends Challenge

Apex Legends, TSM’nin kapsadığı 9. oyun olacak. Organizasyon, diğer iki ana Battle Royale’de (PUBG ve Fortnite) yer alır ve bu da Apex Legends’ı büyütmeyi daha kolay hale getirecektir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER