Apex Legends

Apex Legends Yama Notları #1 (13 Şubat 2019)

Apex Legends’ın ilk yama notları paylaşıldı.

13 Şubat itibariyle Apex Legends ilk güncellemesini yayınladı. PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanan yeni güncelleme notlarında bazı düzenlemeler ve yeni içerik eklemeleri yapıldı. Battle Royale camiasının yeni oyunu olan Apex Legends yama notları başlığında neler duyurmuş gelin birlikte göz atalım.

Apex Legends Yama Notları

4 Şubat çıkışlı Apex Legends şu anda 25 milyonu aşkın tekil oyuncuya sahip. Oyunun anlık oyuncu sayısı ise yaklaşık 2 milyon. 10 günlük bir oyuna göre bu çok ciddi bir sayı. Oyunu bu kadar çok kişi oynayınca yapımcı şirkete yapılan geri bildirimlerin de bir o kadar çok olacağını hayal etmek güç değil.

Oyuncular geri bildirimlerinde, genel sorunlardan, çatışma esnasındaki bazı performans kayıplarından ve istikrarsızlıklardan bahsediyorlar. Yapımcı şirket Respawn, kısa zamanda bu kadar ilgi gören oyunun daha iyi olması için elini çabuk tuttu ve ilk güncellemeyi yayınladı. Reddit üzerinden yapılan duyuruda topluluk yöneticisi, yama notları duyurusunun yanında bazı açıklamalarda bulundu.

“Biz oyuna gelen tonlarca geri bildirimin hepsini okuyoruz. Oyundaki hataları düzeltmek ve oyunu iyileştirmek için yapacağımız çok şey var. Bunların bir çoğu, zaten kendi aramızda tartıştığımız şeyler. Şu anki ana odağımız oyundaki istikrar ve kalite. Yakın gelecekte metadaki potansiyel güncellemeler hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.”

Apex Legends 13 Şubat güncellemesi (update)

Respawn, oyun içi bazı değişikliklerde bulunsa da önceliklerinin oyunu kaliteli ve sorunsuz hale getirmek olduğunu açıkla belli ediyor. 13 Şubat’ta yayınlanan güncellemede bakalım neler değişmiş, neler eklenmiş. İşte Apex Legends yama notları:

Sevgililer Günü

 • Live Die Live” Rozeti eklendi: 13-19 Şubat arasında takım arkadaşlarından birisini tekrardan hayata döndür ve bu özel rozeti kazan
 • Sevgililer Günü kozmetik eşyaları mağazaya eklendi. 13-19 Şubat tarihleri arasında mağazada ulaşılabilir durumda, sonrasında ise kaybolacaklar!
 • “Through the Hearth” Longbow Destansı Kostüm
 • Love of the Game” Pathfinder sembol çerçevesi

Denge / Hatalar / Performans / Kalite

 • Arayüz tasarımı ile ilgili çeşitli iyileştirmeler ve düzenlemeler
 • Daha yavaş sabit diske sahip olan oyuncuların çökme sorununa neden olan hata düzeltildi
 • Birkaç sunucu ve client hatası giderildi.
 • Oyuna ilk defa bağlanırken oyuncuların lobide aldığı gri ekran hatası sorunu düzeltildi.
 • Arkadaş listesinde bulunan kişilerin çevrimdışı olarak gözüküp partiye davet edememe sorunu düzeltildi.
 • Bloodhound’un Eye of the Allfather klonlarının dünyadaki kalma süresi 1 saniye kısaltıldı.

Eşyalar

 • Arc Star artık atıldığında bomba uyarısı veriyor.

Playstation Plus Play Pack

 • Flatline kostümü ve sembol kartının tasarımı Playstation Plus Play Pack için değiştirildi ve Deep Blue olarak tekrardan adlandırıldı. Bu değişiklik kostüme daha önceden de sahip olan bütün oyuncuları etkileyecek.

Apex Legends haberlerinden haberdar olmak için Apex Legends Twitter hesabını takip etmeyi unutmayın. Diğer sosyal medya hesaplarımız:

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER