Apex Legends

Apex Legends, Fortnite’in tek günlük Twitch izleyici rekorunu kırdı

Gün geçmiyor ki Apex Legends yeni bir rekor kırmasın! Bu defada Fortnite’ın kırılması güç rekorunu kırdı.

The Esports Observer‘ın haberine göre, geçtiğimiz Salı günü 8.2 milyon saatten fazla Apex Legends yayını izlendi. Geçtiğimiz salı günü ünlü yayıncılar Michael “Shroud” Grzesiek, Jaryd “Summit1G” Lazar ve Tyler “Ninja” Blevins’in yer aldığı Twitch Rivals turnuvasının sayesinde, Apex Legends Twitch‘teki en büyük gününü yaşadı.


Toplamda, izleyiciler, oyunun önceki 5.87 milyon saatlik rekorunu aşan toplam 8.28 milyon saatlik bir izlenmeye ulaştı. Ayrıca bu rekor, Summer Skirmish etkinliğinde Fortnite’ın 20 Temmuz 2018‘de gelen Twitch’teki 6.6 milyon saatlik rekorunu geçmeyi başardı.

Ve Shroud, Twitch Rivals turnuvası sıralamasında zirvede değilken, Twitch’teki en büyük günü geçirdi. Shroud 1.1 milyon saat izlendi ve Ninja 573.840 saat ile uzak ara ile geride kalarak ikinci sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta, Apex Legends oyun ve müzik endüstrisinde damgasını vurdu. Fortnite ve PUBG‘de daha önce yaşandığı gibi, Battle Royale oyunlar için destek oldukça oluyor. Apex Legends çoktan 25 milyon oyuncu sayısına ulaştı ve bu sayı gün geçtikçe artıyor.

Apex Legends’ın nereye kadar ulaşacağını bilemiyoruz, ancak oyunun, bazı oyuncular tarafından Fortnite’a rakip olabilecek düzeyde olduğunu görüşünde.

Apex Legends haberlerinden haberdar olmak için Apex Legends Twitter hesabını takip etmeyi unutmayın. Diğer sosyal medya hesaplarımız:

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER