Apex Legends

Apex Legends Dünya Mirage 1.si Diegosaurs’un En İyi Anları

Apex Legends karakteri Mirage ile en çok skor alan Diegosaurs, en çok kill sayısına sahip olan oyuncu olarak birinci sırada yer alıyor.

Twitch yayıncısı Diegosaurs, hem Mirage dünya birincisi hem de oyundaki en çok kill sayısına sahip olan oyuncu.

Pek çok Apex Legends oyuncusu her karakteri en az bir kere oynamıştır. Fakat çoğu oyuncu kendi oynayış tarzına uygun bir karakter seçerek genellikle o karaktere yoğunlaşmaktadır. Oyunda şu an için bulunan 8 karakter bulunuyor ve bu karakterlerin 1-2 tanesi dışında çoğu popüler. Oyuncuların daha çok Mirage, Wraith, Bangalore, Blooudhound ve Lifeline tercih ettiği görülüyor.

Diegosaurs ise en çok Mirage ve Wraith oynamayı tercih eden oyunculardan sadece biri. Wraith ile 336,310 hasar veren oyuncu, 1,756 skor almayı başardı. Ancak asıl etkili olan Mirage istatistikleri. 2,033,632 hasar veren Diegosaurs, Mirage ile toplam 10,175 skor almış. Bu istatistiklere göre Diegosaurs, dünya Mirage sıralamasında lider konumda yer alıyor.

Diegosaurs’un Mirage istatistikleri haliyle dünya skor sıralamasını da etkiliyor. Mirage dışındaki karakterleri de dahil edince 12,422 kill sayısına erişen Diegosaurs, Apex Legends’ta en çok kill sayısına sahip olan oyuncu konumunda yer alıyor. Onu hemen arkasından ise RhinoTTV, basedgodfearless ve Dizzy gibi oyuncular takip ediyor.

Apex Legends’ta en çok kill alan oyuncu: Diegosaurs

İlginizi çekebilir: Apex Legends: 1. Sezon Başlangıç Tarihi, Savaş Bileti ve Yeni Karakterler

Apex Legends Sezon 1’in başlamasına kısa bir süre kala, en yeni haberler için GGespor sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER