CS: GO

Popüler LoL sunucusu Sjokz, BLAST Pro Series São Paulo’ya katılıyor

Sjokz, Brezilya’daki CS:GO turnuvasında sunuculuk yapacağını açıkladı

LEC 2019’un öncesinde Riot Games’deki stufflık görevinden ayrılan Eefje “Sjokz” Depoortere, League of Legends‘ın en popüler sunucusu durumunda. Genelde LEC’in analiz masasında veya oyuncularla röportaj yaparken gördüğümüz Sjokz’u son zamanlarda diğer espor organizasyonlarında da görmeye başlamıştık.

Sjokz, bugün sosyal medya üzerinden BLAST Pro Series São Paulo’da sunucu olarak bulunacağını açıkladı. Brezilya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan sıradaki major CS:GO turnuvası, 22 Mart’ta start alacak.

BLAST Pro Series São Paulo ne zaman?

125.000 dolar ödüllü BLAST Pro Series São Paulo, 22 – 23 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuvaya IEM Katowice 2019 şampiyonu Astralis ve ENCE, FaZe Clan, Team Liquid, MIBRNinjas in Pyjamas gibi popüler takımlar katılacak.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ESL’in Belçika’daki CS:GO turnuvasını sunan Sjokz, sunuculuk kariyerinde ilk kez LoL harici bir organizasyonda sunuculuk yapmıştı. Twitter’da 600 bin ve Instagram’da 400 bin kadar takipçisi olan Sjokz, esporseverler tarafından fazlasıyla sempatik bulunuyor.

BLAST Pro Series’in Nisan ayında Miami ve Mayıs ayında Madrid’te gerçekleşecek diğer organizasyonlarda Sjokz’u görmemiz gayet muhtemel.

İlginizi Çekebilir: Astralis bir kez daha CS: GO’nun en büyüğü

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER