Apex Legends

Apex Legends’a gelecek olan 8 yeni karakterin görselleri sızdırıldı

Apex Legends, dünyanın en popüler Battle Royale oyunları Fortnite ve PUBG’den daha hızlı oyuncu toplayarak Battle Royale türünde büyük bir başarı sahibi oldu. Oyun çok fazla içerik güncellemesi aldı ve geliştiricileri Respawn oyun dünyası ile temas halinde.

Bu, EA’nın daha başarılı projelerinden biri ve oyunun ücretsiz oynanabileceğinin nadir örneklerden biri. Oyun sadece bir aydan biraz uzun süredir bizlerle birlikte ve oyuna bazı karakter eklemeleri yapıldı. Önümüzdeki birkaç ay boyunca muhtemelen oyuna eklenecek bazı karakterler var.

Veri madencileri hali hazırda Night Mode, NPC’ler, Flamethrowers ve daha pek çok sızıntıyı sosyal medyadan paylaştı. Twitter kullanıcısı @Shrugtal yakında gelecek olan 10 yeni karakter için konsept sanatını ve bitmemiş modellerini sızdırdı.

Oyunda uygulanıp uygulanmayacaklarını gerçekten bilmiyoruz. Ancak Şubat ayındaki bir başka sızıntı, yeni Apex Legends karakterlerinin adlarını buldu ve bu sızıntıyla aynı doğrultuda oldukları görünüyorlar. Octane ve Wattson olmak üzere iki karakter doğrulandı. Diğer eklenecek olan 8 karakterin resimleri ise şöyle.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir başka Twitter kullanıcısı, Sargent 179 ise yeni Apex Legends karakterlerinin görsellerini kullanarak ve bunların oyunda nasıl görünebileceklerine dair görsel hazırladı.


Bunlar şimdilik sadece sızıntıdan ibaret, ancak oyun istemcisinden gelen veriler doğrultusunda paylaşıldığı için gerçek olma ihtimali de bir o kadar yüksek. Respawn’ın 2019’da dört Battle Pass sezonu olacağını söylediğini biliyoruz, ancak sezonda kaç kahraman çıkaracaklarını bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends 1. Sezon ve Battle Pass hakkında bilgiler sızdırıldı

Bir sonraki Octane karakteri hakkında birçok sızıntı olmasına rağmen, Respawn resmi olarak hiçbir şeyi henüz onaylamadı. Ancak alınan bilgilere göre Octane’ın Apex Legends 1. Sezon’da gelmesi bekleniyor. Apex Legend’in 1. Sezonu 12 Mart’ta başlayacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER