Apex Legends

Dr Disrespect, PUBG ve Apex Legends’ı karşılaştırdı

Popüler Twitch yayıncısı Dr Disrespect, battle royale oyunu PUBG ve Apex Legends’ı karşılaştırdı.

Apex Legends, hem Twitch hem de battle royale pazarında büyük bir yer edindi. Piyasayas ürüldüğünden bu yana Twitch’te en çok izlenenler listenin zirvesine adını yazdırmayı başardı ve kısa sürede büyük ilgi gördü.

Dr Disrespect: “PUBG izlemek çok daha heyecan verici.”

Daha önce pek çok oyunda boy gösteren Twitch yıldızı Dr Disrespect, diğer yayıncılar gibi Apex Legends yayınları yapmaya başlamıştı. Açık sözlülüğüyle bilinen Dr Disrespect, yayın sırasında Apex Legends ve PUBG’i karşılaştırdı.

“Apex Legends’ı izlemek heyecan verici değil sanırım. Bence PUBG izlemek çok daha heyecan verici.”

Fortnite ve H1Z1’in de izlenmesi keyifli oyunlar arasında gören Dr Disrespect, Apex Legends’ı Overwatch ile de karşılaştırdı.

“Apex Legends, Overwatch gibi bir şey. Overwatch’ı biliyorsunuz, oynaması çok eğlenceli, çok bağımlılık yapıyor ama izlemesi kesinlikle zevkli değil.”


Dr Disrespect, Apex Legends oynamaktan büyük keyif aldığını ancak kullanıcıların izleyebileceği daha heyecan verici oyunlar olduğunu düşünüyor. Apex Legends’ın izleyici kitlesi yakın zamanda Fortnite’ın gerisinde kaldığı için bu değerlendirme kısmen doğru olabilir. Ancak bu durum, Apex Legends 1. Sezon’un başlamasıyla birlikte yine de değişiklik gösterebilir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER