Apex Legends

Apex Legends’ta Apex Coins ve Crafting Metals nasıl kazanılır?

Apex Legends’ta mevcut olan pek çok kozmetik var. Ancak bunlara erişmek için elinizi oyun içi para birimine sokmanız gerecek.

4 Şubat’ta piyasaya sürülen ve şimdiye kadar 50 milyondan fazla oyuncunun indirdiği popüler battle royale oyunu Apex Legends, oyun içi silah kaplamaları, karakter sesleri ve pek çok kozmetik sunuyor.

Bu öğelerin hiçbiri, oyunculara oyunda herhangi bir rekabet avantajı sağlamıyor. Ancak karakterinizi harika kozmetiklerle süsleyebiliyorsunuz. Öyleyse, Apex Coin, Legends Tokens ve Crafting Metals’ı nasıl kazanabileceğinize bir göz atalım…

İlginizi çekebilir: Ninja ve Shroud, Apex Legends’tan ne kadar para kazandı?

Apex Coins nasıl kazanılır?

Yeni eşyalar elde etmenin en kolay yolu, gerçek para birimini kullanarak Apex Coin satın almak olacaktır.

Oyuncular bu para birimine 9.99$ ile 99.99$ arasında bir harcama yaparak sahip olabilir. Daha sonra Apex Coin ile birlikte Apex Packs satın alarak oyun içi mağazada bulunan belirli eşya ve kozmetikleri satın almak için kullanabilirler. Apex Coin ile ayrıca oyundaki yeni karakterleri de satın alabilirsiniz.

Legends Tokens nasıl kazanılır?

Legends Tokens, nakit olarak satın alabileceğiniz bir şey değil. Seviye atladıkça kazanabileceğiniz Legends Tokens sayesinde yeni karakterleri satın alabilir veya kostümler için renk paketi satın alabilirsiniz.

Veri madencilerinden gelen sızıntılara göre, Apex Legends’a gelmesi beklenen pek çok karakter mevcut. Yeni karakterlerle ilgili konuyu aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İlgili haber: Apex Legends’a gelecek olan 8 yeni karakterin görselleri sızdırıldı

Apex Legends Crafting Metals nasıl kazanılır?

Oyundaki en zor kazanılan ve en değerli olan birimlerden birisi olan Crafting Metals, yeni eşyaların ve kostümlerin kilidini açmaya yaramaktadır. Yeni silah skinleri ve efsanevi kostümleri satın almanızın en iyi yoludur; ancak kazanması da en zor olandır.

Apex Legends’ta gerçek para harcamadan kostüm ve silah skinlerine sahip olmanın en iyi yolu Crafting Metals olacaktır. Genellikle seviye atladıkça gelen Apex Coin’ler, son seviyelere doğru daha nadir geldiği için biraz şansınıza kalıyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends 1. Sezon ve Battle Pass hakkında bilgiler sızdırıldı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER