Hearthstone

Hearthstone’a yeni kart ve mekanikler geliyor: Rise of Shadows

Blizzard’ın en iyi yapımlarından biri olan Hearthstone: Heroes of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Rise of Shadows ile birlikte yeni kart ve mekanikler geliyor. Her genişleme paketinde olduğu gibi bu sefer de 135 kart gelecek. Bu paket sayesinde oyunun metasına yeni dinamikler de eklenecek.

Hearthstone Rise of Shadows paketi

2019 yılında çıkacak genişleme paketlerinde farklı bir hikaye işleyişi yapacağını duyuran Blizzard, hikaye içeriklerini tüm yıla yayacaktı. Bu hikaye içeriğinin ilk ayağı olan Rise of Shadows ile birlikte oyuna yeni kart ve mekanikler geliyor. Blizzard’ın genişlama paketi hakkında yaptığı açıklama ise şu şekilde:

9 Nisan’dan itibaren tüm oyun severler, yeni genişleme paketi olan Rise of Shadows ile birlikte bu kez kötülerin safında yer alacak. Oyuna eklenecek 135 yeni karttan oluşan desteleriyle, ilk kez bu sene boyunca sürecek bir hikaye örgüsünün parçası olma fırsatı eldeedecek.

Baş Hırsız Rafaam, League of Explorers karşısında yenilgiye uğradıktan sonra Azeroth üzerindeki sinsi planlarını tek başına yürütemeyecek kadar kuşkulu bir hal aldı. Bu yenilgi sonrasında gölgeler arasına sinip bekleyen Baş Hırsız, Hearthstone’un en azılı düşmanlarını yanına çekmeyi başararak sonunda League of E.V.I.L. takımını kurdu.

Cadı Hagatha, Dr. Boom, King Togwaggle ve Madam Lazul gibi tehlikeli isimlerden oluşan kadro, alçak planlarını gerçekleştirmek üzere harekete geçiyor. Hearthstone’da favori haline gelmiş bir dizi kötü adam var ve Rise of Shadows’un tamamen bu karakterler etrafında döndüğünü görmek gerçekten büyük heyecan veriyor.

Hearthstone oyuncularının yeni genişleme paketi ile birlikte gelen şeytani kartları denemeleri için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Rise of Shadows 9 Nisan’da geliyor

Windows, Mac, PC ve mobil platforma 9 Nisan’da gelecek olan Rise of Shadows kart paktelerini, Hearthstone’un Arena modunda kazanabilir, oyun içi altın veya gerçek parayla da satın alabilirsiniz.

Özel Rise of Shadows kart paketi

Bugün itibariyle başlayan ve 9 Nisan’a kadar sürecek olan ön satış döneminde, oyuncuları özel iki Rise of Shadows kart paketi bekliyor. Bu ön satış paketi 50 karttan oluşuyor. Random bir Legendary ve Jewel of Lazuk kart sırtı içeriyor. Ayrıca 80 kartlık Mega Bundle’da ise random bir altın Legendary ve Jewel of Lazuk kart sırtının yanında yeni bir esrarlı Madam Lazul’a sahip olabileceksiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER