Overwatch

Overwatch kahramanı Baptiste’in rekabetçiye ekleneceği tarih açıklandı

Overwatch’a 19 Mart’ta eklenecek olan Baptiste, 2 Nisan itibariyle rekabetçi karşılaşmalarda oynanabilecek.

Overwatch’ın geliştiricisi Blizzard Entertainment, yeni destek kahramanı Baptiste’in rekabetçiye geleceği tarihi erteledi. Topluluk menajeri Tom Powers, Baptiste’in henüz rekabetçi karşılaşmalar için hazır halde olmadığını açıkladı.

Baptiste’in tüm platformlarda Overwatch’a eklenmesinden tam olarak iki hafta sonra rekabetçiye dahil edilecek. Blizzard, Overwatch’ın yeni combat medic kahramanı için ilk olarak 26 Mart’ta rekabetçi karşılaşmalara geleceğini duyurmuştu. Ancak henüz rekabetçi için hazır olmadığı belirtildi.

Overwatch’ın test sunucusunda şuan aktif olan Baptiste, normal karşılaşmalar ve antreman modunda oynanmakta. Ayrıca Baptiste tam olarak oyuna eklendiğinde test sunucusundaki halinden farklı bir görüntüye sahip olması bekleniyor. Bilindiği Overwatch’ın yeni güncellemeleri ilk olarak test sunucusuna özel yayınlanmakta.

İlgili Haber: Baptiste’in Overwatch’a ne zaman ekleneceği belli oldu

Baptiste’in Ölümsüzlük Alanı dengelenecek

Overwatch’ın forum sayfasına açıklama yapan Tom Powers ile birlikte oyun geliştiricisi Josh Noh’ta yeni ipuçları verdi. Josh Noh, Baptiste’in Ölümsüzlük Alanı yeteneğini dengeli bulduğunu, ancak oyuncular tarafından güçlü bulunursa düzeltileceğini söyledi. Baptiste’in takım arkadaşlarının bir süreliğine hasar almasını engelleyen Ölümsüzlük Alanı yeteneği için “taban canı düşürülebilir veya bekleme süresini daha makul bir miktara çekilebilir” açıklaması yapıldı.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER