Espor Haber

Splyce’a kaybeden Misfits, LEC’in mevsim finallerine gidemiyor

Splyce ekibi galibiyet serisine devam ediyor.

LEC’in 2019 Bahar Mevsimi öncesinde kafaya oynamasına kesin gözüyle bakılan Misfits, mevsim finallerine bilet alamadı. GorillA, sOAZ ve Febiven transferleriyle ses getiren Misfits ekibi mevsimi 8. sırada tamamlayacak gibi görünüyor.

Avrupa’nın yeni League of Legends organizasyonu LEC’e iyi başlayan Misfits’in performansı 26 Ocak’ta oynadığı Vitality karşılaşmasından sonra fazlasıyla düştü. 2019 Bahar Mevsimi’nde son hafta karşılaşmaları dün oynanmaya başlanırken, Splyce ile karşılaşan Misfits’in mevsim finalleri için galibiyet alması gerekiyordu.

Misfits’in mevsimi 5. sırada bitirebilme olasılığı vardı ve Splyce karşısında galip gelmek, onları G2’nun rakibi olmaktan kurtaracaktı. Ancak Misfits, düşük performansıyla karşılaşmayı kaybederek son şansını kullanamadı.

Splyce’ın galibiyet serisi devam ediyor

Aslında Splyce karşısında oldukça sağlam seçimler yapan Misfits, karşılaşmaya altın farkı sağlayarak başlamıştı. Ancak karşılaşmanın geri kalanında rakibi karşısında bir türlü avantaj sağlayamamaları mağlubiyeti getirdi.

Splyce’ın Nişancısı Kobbe’nin yaptığı Vayne seçimi nedeniyle hasar çıkartabilen bir takıma dönüşmesi zaman alacaktı ve Misfits için bu bulunmaz bir şanstı. Splyce, oldukça genç kadrosuyla mevsimin genelinde oynadığı şekilde oynadı.

Karşılaşma geç safhaya kaldıktan sonra Vayne’in sahneye çıkmasıyla birlikte Splyce önceden planladığı şekilde galibiyeti avuçladı. Misfits galibiyetiyle birlikte galibiyet serisini dört maça çıkaran Splyce, LEC’in 2019 Bahar Mevsimi’nde 2. sırada bulunuyor ve muhtemelen mevsim finallerinde Fnatic ile karşılacaklar.

İlginizi Çekebilir: Fnatic, G2’ya karşı nexus savaşını kazandı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER