PUBG Mobile

PUBG Mobile Yıl Dönümü İkmal Kuponu nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’ın 6. Sezonu için yeni eşyalar ortaya çıkmaya başladı.

Battle Royale türünü mobil oyun dünyasına başarıyla uyarlayan PUBG Mobile, günlük ortalama 30 milyondan fazla kişi tarafından oynanmakta. Hal böyleyken PUBG Corp. oyuncuları heyecanlandıracak yenilikler yapmaktan kaçınmıyor.

PUBG Mobile’ın birinci yıl dönümü için yakın zamanda Cyberpunk ortaklığında kutlamalara Yıl Dönümü etkinliğiyle başlanacak. Dün itibariyle RP arayüzünde beşinci sezonun tam olarak ne zaman biteceği açıklandı. PUBG Mobile 6. Sezon‘a geçilmesiyle başlayacak etkinliğin sonrasında Royale Pass ödülleri güncellenecek.

Oyundaki envanterinize yeni kozmetikler eklemeye hazır olun. Haftalık Giriş Ödülleri sayesinde bugün Yıl Dönümü Çerçevesi kazandığınız gibi yeni bir eşya olan PUBG Mobile Yıl Dönümü İkmal Kuponu envanterinize eklenecek.

Peki ya bu yeni eşya nasıl kullanılacak? Detaylar…


Bu tip haberlerden daha kısa sürede haberdar olmak için;

GGespor Twitter

GGespor Instagram

GGespor Facebook

PUBG Mobile Yıl Dönümü İkmal Kuponu nasıl kullanılır?

PUBG Mobile arayüzünde yer alan Mesajlar bölümüne geldiğinizde “PUBG Mobile Yıl Dönümü Özel” şeklinde yeni bir mesaj göreceksiniz. Gelen mesaja tıklayarak “Al” demeniz durumunda Yıl Dönümü İkmal Kuponu envanterinize katılacaktır.

PUBG Mobile 6. Sezon için gelen yeni ögelerin olduğu Yıl Dönümü Nihai Sandık için bir defalığına İkmal Kuponu kullanabileceksiniz. Yeni sandığı açabilmek için kupon sahibi olduğunuza emin olduktan sonra arayüzdeki Sandıklar kısmına göz atmalısınız. Daha önce Klasik Kupon parçacıklarını birleştirerek açabildiğiniz sandıklardan farklı olarak sadece tek bir parçacık ile yeni kozmetikler sunacak. PUBG Mobile, yeni sandığın içerisinde oyuncuların  tekrardan mağazaya gelmesini beklediği 3 efsanevi eşyanın geleceğini duyurdu.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni eşyalardan PUBG Mobile İkmal Piyangosu gelmişti. Tek bir seferlik kullanılabilen piyangodan rastgele bir kozmetik çıkıyordu. İkmal Piyangosu’nun içeriğinde yer alan İkmal Parçacıkları’ndan 15 adet biriktirenler, fazladan bir adet daha PUBG Mobile İkmal Kuponu alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 6. Sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar

YouTube kanalımıza aşağıdaki butona tıklayarak abone olabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Phreaker

    17 Mart 2019 at 13:12

    şu sitenin bildirimlerini iyiki açmışım

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER