Espor Haber

Hai, Radiance’in League of Legends kadrosunu duyurdu

Hai, kendi espor organizasyonunda genç yıldızları keşfetmek istiyor.

Hai

Eski bir LCS oyuncusu olan Hai Du Lam, kendisine ait olan League of Legends ekibinin kadrosunu duyurdu. Hai’nin takımı Radiance, profesyonel sahne deneyimi yaşamış birkaç oyuncunun yanı sıra genç yıldızlardan oluşacak.

Profesyonel oyunculuk kariyerinde oldukça başarılı bir orta koridor oyuncusu olan Hai, LCS’in önemli takımı Cloud9 için vazgeçilmez oyunculardan biriydi. Hai C9’dan sonra yine Kuzey Amerika bölgesinde FlyQuest ve Golden Guardians gibi ekiplerde oynamış ve 2019’un hemen başında emekliye ayrılmıştı.

Hai, Radiance’ın Kadrosunu Duyurdu

League of Legends‘ın veteran oyuncuları arasında yerini alan Hai, kendi espor organizasyonunda genç yıldızları keşfetmek istiyor. Aynı zamanda deneyimli oyuncuları da bulunan Radiance’ın kadrosu hakkında detaylar…

  • Cuong “Aetheres” Ta
  • Nathan “OddOrange” Ryan
  • Jackson “KatEvolved” Dohan
  • Robert “Jurassiq” Mabansag
  • Olivier “Winter” Lapointe

Hai’nin ekibi Kuzey Amerika sunucusunun dereceli sıralamasında oldukça başarılı yerlerde bulunan 5 oyuncudan oluşmakta. Flaresz adıyla tanıdığımız deneyimli oyuncu Aetheres, LCS’te Enemy Esports, Winterfox, Renegades ve Team Dragon Knights gibi takımların formasını giymişti. Radiance’ın kadrosuna katılan Aetheres aynı zamanda takımın en deneyimli oyuncusu olarak göze çarpmakta.

İlginizi Çekebilir:
 LCS’in izleyici sayısı düşerken, LEC’in yükselişi devam ediyor

Echo Fox Akademi’den OddOrange, Golden Guardians Akademi’den Jurassiq ve OpTic Akademi’nin genç oyuncusu Winter, takımın profesyonel sahne deneyimi yaşamış oyuncuları olarak dikkat çekiyor. Takımın diğer üyesi KatEvolved’in ise çok fazla deneyimi bulunmamakta.

Eski Rakipler Takım Arkadaşı Oldu

Kuzey Amerikalı Twitch yayıncılarından Tyler1’in LoL turnuvası TCS 2018‘de Aetheres, Jurassiq ve Winter’ın dahil olduğu Team Buff Katarina ekibi, finallere kalarak dikkatleri üzerine çekmişti. KatEvolved ise turnuvaya ilginç bir şekilde Team Buff Katarina’nın finaldeki rakibi olan E Turner ile katılmıştı.

TCS 2018’de kazanan taraf KatEvolved’in şimdiki takım arkadaşlarının yer aldığı Team Buff Katarina oldu. Yakın zamanda karşılıklı rekabet eden genç yıldızlar, artık Radiance için yarışacaklar.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER