Fortnite

Fortnite’ta Aynı Günde 3 Dünya Rekoru!

Fortnite’ta üç ayrı Squad ekibi, aynı gün birbirlerinin rekorunu kırdı.

Fortnite PC’de tek maçta en fazla ekipli avlama rekoru 24 saat içerisinde üst üste üç kez kırıldı.


Önce 56 Avlama
İlk olarak Replay, Thang “SpaceLyon” Phan, NickEh30 ve TurkeyLips dörtlüsü 56 avlama ile rekora imza atmışlardı, fakat heveslerini kursaklarında bırakacak haberi almaları çok sürmedi.

Sonra 57 Avlama
Kısa bir süre sonra Tfue, Cloak, Kreo ve Zexrow 57 avlama kaydederek tahtı ellerinden aldılar. Tarih yazan olay ise bundan sonra gerçekleşti.

Fortnite Rekor Skor

Jamside, 7ssk7, 3vil, ve sifflol dörtlüsü kendilerinden önceki 2 takımada tokat etkisi yaratan 59 avlamalık yeni dünya rekorunun sahibi oldular.

59 Avlama: Anlık Görüntü

İlgili Haber: Fortnite Fall Skirmish 1. Hafta Özeti

Popüler Twitch yayıncısı Ninja ve takımı ise 54 avlamalık oyuna imza attılar. Ninja’nın kişisel rekorunu ise KingRichard, Chance “MoNsTcR” Duncan ve Justin “Kayuun” Ha beraber kırdı.

Jamside‘ın takımı, Cuma günü yapılan ilk Fall Skirmish organizasyonundan sonra 150 puan alan Bush Bandits takımını temsil ediyor. Bush Bandits takımı rekoru koruyabilirse, turnuvanın ikinci haftası başlamadan puanları arttırabilirler.

Tfue ve Cloak’ın takımı ise iyi bir başlangıç yapsa bile 340 puanla dördüncü sıraya yerleşerek, Bush Bandits’ten 350 puan geride kaldılar.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER