League of Legends

LoL 9.6 yaması ile Ezreal’ın çift Gözyaşı eşya dizilimi son buldu

Panik yok! Ezreal halen Muramana sayesinde can yakmaya devam edecek.

Riot Games, League of Legends‘ın 9.6 yamasında son dönemin en çok seçilmekte olan nişancılarından Ezreal için kritik bir değişiklik yaptı. Oyunun son yaması artık Ezreal’ın çift Gözyaşı eşya dizilimine gitmesine izin vermeyecek.

Gelen sınırlamayla birlikte Tanrıça’nın Gözyaşı eşyası en fazla 1 tane kullanabilen eşyalar grubuna dahil edildi. Yama öncesinde Ezreal’a dengeleme yapılacağının sinyallerini veren Riot söylediği dengelemeyi çift Gözyaşı için yaptı.

Riot Games’ten Ezreal’a Darbe

Ezreal, iki gözyaşı eşyasıyla oynanan tek şampiyon olduğu için haliyle bu değişiklikten nasibini aldı. Yenilenişinin ardından yetenek atışları Ezreal için oldukça önem kazanmış ve mana havuzuna sahip olması gerekmekteydi.

Tam olarak bu tip nedenlerden dolayı çift Gözyaşı Ezreal’ın vazgeçilmez eşya dizilimine dönüşmüştü. Seraph’ın Şefkati’nden aldığı kalkanla avantaj sağlayan Ezreal, Muramana ile daha fazla hasar veriyordu. Tanrıça’nın Gözyaşı değişikliğiyle Ezreal’ın Pırıltı ve Mahvolmuş Kralın Kılıcı eşya dizilimi ile görmemiz mümkün.

Son dönemde oldukça fazla tercih edilmekte olan Ezreal, çift Gözyaşı eşya dizilimi ile kök söktürmekteydi. Riot bu durumu fark etmiş olacak ki konuyla alakalı çözümü eşyaya sınırlama getirmekte bulmuş olabilir. Bütün bunlarla birlikte Ezreal halen Muramana ile yeterli hasarı çıkarmaya devam edecektir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER