Apex Legends

Cloud9, Apex Legends kadrosunu oluşturdu

Kuzey Amerika organizasyonu Cloud9, Apex Legends kadrosuna dört oyuncuyu kattı.

Kuzey Amerika organizasyonu Cloud9, bugün kadrosuna kattığı dört oyuncu ile Apex Legends sahnesine giriş yaptı. Jamison “PVPX” Moore, ekibe Şubat ayında imza atan kadroya katılan ilk oyuncuydu. Overwatch League’in başlamasından önce eski Cloud9 takımı için Overwatch oynayan Greg “Grego” McAllen, PVPX’ten sonra bu ayın başında Apex ekibinde katıldı.

Joseph “Frexs” Sanchez ve Justin “Chappie” Andrews, takımdaki oyuncular PVPX ve Grego’ya katılan diğer iki isim oldu. Hem Frex’ler hem de Chappie, PUBG‘de Cloud9 adı altında birbirleriyle yan yana mücadele etti ve şimdi organizasyonun Apex ekibinin bir parçası olarak oynayacaklar. Aynı şekilde, Frexs ve Chappie, Overwatch oyuncusu ve eski Halo 5 pro Brian “Kephrii” St. Pierre ile birlikte, Battle Royale oyununun ilk çevrimiçi turnuvalarından biri olan Twitch Rivals Apex Legends Challenge‘da oynadı. Takım iki bölüm olan turnuvanın ikinci gününde beşinci sırada yer aldı.

Yayınlanmasının ardından geçen bir buçuk ay içinde, Apex Legends’ın popülerliği patladı ve dünya çapındaki spor organizasyonlarının dikkatini çekti. NRG Esports, yeni Battle Royale şampiyonluğu için oyuncuları imzalayan ilk organizasyonlardan biri ve TSM, 100 Thieves ve T1 Enterteinment & Sports dahil diğerleri de hızla onları takip etti.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER