Espor Haber

RNG’de profesyonel oyunculuğa ara veren Zz1tai kadroya döndü

AmazingJ’in yerine Zz1tai mi oynayacak?

Royal Never Give Up, LPL’in 2019 Bahar Mevsimi’nde sıkıntılı bir lig aşaması geçiriyor. Yeni sezona istediği gibi başlayamayan RNG’nin performansı eskisi kadar baskın değil. RNG ekibi mevsim finallerine katılmak için lig aşamasında kalan son iki karşılaşmasını kazanmak zorunda kalabilir.

Şu an LPL’in 4. sırasında bulunan RNG için tehlike çanları çalmaya başlayınca, profesyonel sahneye ara veren Liu “Zz1tai” Zhi-Ha’nın tekrardan kadroya döndüğü açıklandı. RNG’nin favori olarak katıldığı Worlds 2018’de hayal kırıklığı yaşamasıyla, 21 yaşında olan üst koridor oyuncusu Zz1tai emekli olma kararı almıştı.

RNG Mevsim Finallerine Gidecek mi?

Zz1tai, geçtiğimiz sezon RNG’nin LPL’de hem bahar hemde yaz mevsiminde şampiyon olan kadrosunda bulunuyordu. Ancak çoğu zaman ana rotasyonun bir parçası olarak göremediğimiz Zz1tai, aslında takımın diğer üst koridor Letme’nin yedeğiydi. Aralık 2018’de emekliye ayrıldığı açıklayan Yan “Letme” Jun-Ze’nin yerine Shek “AmazingJ” Wai Ho gelmesinden önce Zz1tai oyunu bırakmıştı.

AmazingJ ise 2019 Bahar Mevsimi’nde gayet istikrarlı bir mevsim geçiriyor. LPL’de lig aşamasının son karşılaşmaları gelecek hafta içi oynanacak. RNG’nin üst koridor olarak Zz1tai’ye son karşılaşmalarında şans verip vermeyeceği ise bilinmiyor.

Zz1tai’nin tekrardan kadroya dönüşüyle RNG’nin ana rotasyon alternatifleri genişlemiş oldu ve mevsim finallerinde daha geniş bir kadrosu olan RNG olacak. Tabi mevsim finallerine gidebilirlerse!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER