CS: GO

ex-Space Soldiers’ın kaptanı MAJ3R’dan ayrılık haberi geldi

ex-SS’in takım kaptanı ve IGL oyuncusu MAJ3R, ayrıldığını duyurdu.

MAJ3R

Xantares’in ayrılmasıyla beraber düşüşe geçen ex-Space Soldiers’tan geçtiğimiz haftalarda ngiN’in ayrılığını duyurmuştuk. Ana rotasyondaki boşlukları Yam ve imoRR ile dolduran ex-Space Soldiers, yaprak dökümü devam ediyor.


Takımın Kaptanı ve aynı zamanda IGL rolünde oynayan Engin “MAJ3R” Küpeli takımdan ayrılan oyuncular kervanına katıldığını duyurdu.

MAJ3R: “Sadece güzel hatıraları hatırlamak istiyorum”

Bugün sosyal medya hesaplarından açıklama yapan MAJ3R, takımdan ayrıldığını doğrulayarak ayrılık süreci hakkında detayları paylaştı.

2 yıl önce katıldığı Space Soldiers’tan ayrılmasına kadar olan süreç hakkında bütünüyle bir değerlendirme yapan MAJ3R, Fransa’dan Türkiye’ye döndüğünde karşılaştığı zorluklardan bahsetti.

“Türkiye’ye gelmek için Fransa’da sahip olduğum her şeyi bıraktım. Bir oyuncu ve insan olarak bu süreçte pek çok engelle karşılaştım ve bugün sadece güzel hatıraları hatırlamak istiyorum, çünkü kötü günleri hatırlamak beni ağlatabilir. Türkiye’ye geldiğimde hiçbir şeyim yoktu, ama bugün bir erkeğin arzuladığı her şeyim var. […]  Ayrıca bu 2 yıl içerisinde Türkiye için oynamak, bu bayrak altında yaşamaktan o kadar gururluyum ki… bir Türk takımın CS:GO’da dünyanın en iyi takımıyla savaşabileceğini kim düşünürdü?”

Gönderisinin devamında Canpolat “Hardstyle” Yıldıran’a teşekkür etmeyi unutmayan MAJ3R, Hardstyle hakkında şunları söyledi;

 “Bu güzel hikayenin arkasında sadece bir adam vardı ve onun onurlanması gerekir; o kişi bizim koçumuz, menajerimiz, abimiz, babamız Hardstyle. Seninle birlikte bu hikayeyi yaşamak bana ne kadar gurur ve mutluluk verdiğini söylemem lazım. Türkiye ve bizim için yaptığın fedakarlıkların haddi hesabı yok. Bana inandın ve sana ne kadar müteşekkir olduğumu söylemem lazım”

İlginizi Çekebilir: Xantares’in düzenlediği FACEIT 1v1 CS: GO Ligi başlıyor

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER