CS: GO

ESL Pro League Season 9: ex-Space Soldiers geri dönüyor!

Temsilcimiz ex-SpaceSoldiers’in de katılacağı ESL Pro League Season 9 Europe başlıyor.

ESL Pro League Season 9, 12 Nisan’da start alamaya hazırlanıyor. 16 Takımın katılımıyla gerçekleşecek olan EPL’in 9. Sezonu, İngiltere’nin Leicester kentinde düzenlenecek ve takımlar burada 23 Mayısa kadar kalacak.


Turnuva 4 grup halinde başlayacak ve her grupta 4 takım olacak.

ngiN Bir Süre Daha Takımda Kalacağını Açıkladı

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in takımdan ayrılmasından sonra ex-SS’ta taşlar yerinden oynamış, Engin “ngiN” Kor da takımdan ayrılan bir diğer oyuncu olmuştu. Yaşanan ayrılıkların ardından ana rotasyonda sadece 4 oyuncusu bulunan ex-SS’te ngiN’in yerine imoRR getirildi ve takım bir süre antrenman yaptı.

Geçtiğimiz hafta ise takımın kaptanı Engin “MAJ3R” Küpeli’den gelen ayrılık kararı, CS: GO dünyasında şok etkisi yarattı! MAJ3R takımdan ayrıldığını açıklayınca takım tekrar 4 kişiye düşmüştü. Bu olaydan Twitch platformunda yaptığı canlı yayında ngiN, kendisine yöneltilen “ESL Spotunun kaybolmaması için takımla birlikte EPL’ye katılacak mısın?” sorusuna olum yanıt verdi.

ex-Space Soldiers’in EPL Kadrosu

  • Yam
  • Calyx
  • Paz
  • imoRR
  • ngiN

EPL Grupları Açıklandı

Grupları sonuncu bitiren takım turnuvadan elenecek ve birinci bitiren bir üst tura çıkacak. Her grupta ikinci ve üçüncü bitiren takımlar arasında tekrar bir grup aşaması kurulacak ve üst tura çıkacak takımlar belirlenecek.

İlginizi Çekebilir: ex-Space Soldiers’ın kaptanı MAJ3R’dan ayrılık haberi geldi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER