CS: GO

Vertigo haritası, profesyonel CS: GO turnuvalarında kullanılmaya başlıyor

Harita havuzuna eklenen Vertigo turnuvalarda kullanılmaya başlıyor. Haritanın ilk olarak BLAST Pro Miami’de kullanılacağı duyuruldu.

Son güncellemeyle birlikte harita havuzundan kaldırılan Cache yerine harita havuzuna dahil olan Vertigo turnuvalarda kullanılmaya başlıyor. Vertigo haritasının ilk olarak BLAST Pro Miami’de kullanılacağı turnuva yetkilileri tarafından duyuruldu.


Vertigo İlk Kez Miami’de kullanılacak

Blast Pro Series, Vertigo’nun turnuvalarında kullanılacağını açıklayan ilk şirketlerden birisi oldu. 12 Nisanda başlayacak olan Blast Pro Series Miami turnuvasında Vertigo’nun kullanılacağı organizatörler tarafından duyuruldu. 10-11 Mayıs ve 12-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Blast Pro’larda da Vertigo haritasını harita havuzunda göreceğiz.

İlginizi çekebilir: BLAST Pro Series Miami ne zaman başlıyor? Nasıl izlenir?

Dreamhack de Vertigo’yu Kullanacak

Rio de Janeiro’da yapılacak olan DreamHack Open Rio 2019 etkinlinliğinde de  harita havuzunda Cache yerine Vertigo’yu göreceğiz. Dreamhack, Perşembe günü güncellemeyle harita havuzuna eklenen Vertigo’yu turnuvalarında kullanacağını açıklayan ilk şirket oldu

Vertigo’nun aktif harita havuzuna eklenmesi topluluk tarafından olumlu karşılanmadı. Birçok üst düzey oyuncu, haritanın rekabetçi bir şekilde oynamaya hazır olmadığını dile getirdi.

İlginizi çekebilir: Valve, CS:GO’nun Vertigo haritasını düzenlemeye devam ediyor

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER