Apex Legends

Apex Legends oyuncuları, Gold Body Shield’ın yenilenmesini istiyor

Oyuncular Gold Body Shield’ın değişmesi gerektiğini düşünüyor.

4 Şubat tarihinde Respawn Entertainment tarafından piyasaya sürülen Apex Legends’ta birbirinden farklı pek çok karakter, silah, zırh ve eklenti mevcut. Oyunda dört çeşit Body Shield bulunuyor.

Epic (mor) ve Legendary Body Shield (altın), oyunculara aynı kalkanı sağlıyor. İkisi arasındaki tek fark ise Legendary Body Shield’in bir rakibe finisher kullanıldığı zaman tekrar fulleniyor olması.

İlginizi çekebilir: Apex Legends Wraith cosplayi görenleri şaşırttı

Body Shield dışındaki diğer Legendary eşyalar yerinde güçlü ancak çoğu zaman takım savaşının ortasında finisher kullanmak pekte mantıklı bir hareket olmuyor. Bu yüzden Legendary Body Shield’ı Epic’ten ayıran daha önemli özellikleri olması gerektiği düşünülüyor.

Rework the Body Shield LVL 4 perk to function similar to Octane’s health regen, but with armor instead. from r/apexlegends

Bir Reddit kullanıcısı ise Legendary Shield’a yenilenme özelliğini gelmesi gerektiğini düşünüyor. Octane’in pasifine benzer şekilde, belli bir süre hasar almadığı taktirde Shield’ın kendini yenilemesi, onu Epic’ten farklı kılabilir.

Bununla ilgili olarak görsel hazırlayan Reddit kullanıcısı, Legendary Gold Body Shield’ın böyle bir güçlenmeye ihtiyacı olduğunu savunuyor.

Böyle bir güçlendirme veya değişim, oyuncuların Legendary Gold Shield’a daha büyük önem vermesini sağlayacaktır. Çünkü kendini şarj edebilen bir kalkan gerçekten büyük avantaj sağlayabilir.

Respawn Entertainment böyle bir değişikliğe gider mi orası merak konusu ancak oyuncular böyle bir rework’e hayır demeyecektir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER