Apex Legends

Apex Legends hilecileri bu defa da Shroud’a denk geldi

Popüler Twitch yayıncısı Shroud, Apex Legends’ta AIM hilesi kullanan birine denk geldi.

Apex Legends, 4 Şubat’ta piyasaya sürüldüğünden bu yana oyun dünyasını sarsmayı başardı. 50 milyondan fazla oyuncunun indirdiği Apex Legends, ilk ayında müthiş bir başarı elde etti.

Bununla birlikte pek çok oyuncu, Apex Legends hilecilerinden şikayetçi ve oyun ücretsiz olduğu için hesabı banlanan kişiler, tekrar yeni hesap açıyor. Haliyle hile kullanmaya devam ederek, çoğu oyuncuyu bezdirmeyi başarıyorlar.

İlginizi çekebilir: Apex Legends Wraith cosplayi görenleri şaşırttı

Respawn, Apex Legends hileleri hakkında ne yapıyor?

Oyunun geliştiricileri son zamanlarda Apex Legends hilecilerine karşı ciddi bir banlanma dalgası başlattı. Ancak her geçen gün hilecilerin sayısı artmaya devam ediyor ve hile konusuyla ilgili yeni önlemler alınması gerektiği düşünülüyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends oyuncuları, Gold Body Shield’ın yenilenmesini istiyor

Eski CS: GO oyuncusu ve popüler Twitch yayınsıcı Shroud’da, Apex Legends hilecilerinden nasibini aldı. Yayın sırasında Pathfinder oynayan tecrübeli oyuncu ve takım arkadaşları rakipteki tek bir oyuncu tarafından hızlı bir şekilde öldürüldü.


Yılların tecrübesi Shroud, rakibin hile kullandığını anladı ve oyun sonrasında onu izlemeye başladı. Apex Legends AIM hilesi kullanan kişi, rakip oyunculara karşı tek bir mermi bile kaçırmadan onları düşürmeyi başarıyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’ta loot yapmayı kolaylaştırabilecek basit tasarım önerileri

Report etmeyi unutmayın!

Eğer sizde Shroud gibi Apex Legends’ta hile kullandığı düşündüğünüz birine denk geliyorsanız, oyun içinden report etmeyi kesinlikle unutmayın. Bu konuda tüm raporları detaylı olarak incelediğini bildiren Respawn, her geçen gün hile kullanan kişileri banlamaya devam ediyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER