Apex Legends

100 Thieves, Apex Legends kadrosuna JP2’yu kattı

Apex Legends sahnesinde yerini sağlamlaştırmak isteyen 100 Thieves, kadrosuna son olarak JP2’yu kattı.

Profesyonel Apex Legends sahnesindeki yerini sağlamlaştırmak isteyen 100 Thieves, yeni Apex oyuncusu olarak Justin “JP2” Pate’i kadrosuna kattı.

JP2, Apex Legends’ın yayınlanmasında önce, profesyonel olarak H1Z1 ve PUBG oynuyordu. Ancak oyunun yayınlanmasının ardından Apex Legends’a geçiş yaptı.

JP2 geçtiğimiz ay 100 Thieves oyuncuları ile birlikte turnuva oynadı

Mart ayının ilk üç haftasında UMG Legends Serisi‘nde JP2, 100 Thieves’in iki oyuncusu Isiaih “Lifted” Slowik ve Justin “Teenage” Phipps ile birlikte oynadı. En son olarak ise JP2, T1 and FACEIT Apex Legends Invitational‘da yer aldı. Burada ekip arkadaşları Brian “Kephrii” St. Pierre ve Justin “Teenage” Phipps ile beşinci sırada yer aldı.

100 Thieves ilk olarak Şubat ayında Apex oyuncularına imza attırma girişimini açıkladı. Organizasyon, Lifted ve Teenage’i ekiplerine katmadan hemen önce Connor “Gigz” White’ı ilk oyuncu olarak ekibe kattı.

Respawn hala Apex Legends ligi kurma planlarını ilan etmedi

Apex’in yayınlanmasının üzerinden iki ay geçmesine rağmen, Respawn Entertainment hala kendi espor ligini yaratma planlarını henüz ilan etmedi. Ve Twitch Rivals Apex Legends Challenges ve T1 and FACEIT Apex Legends Invitational gibi turnuvalara da ev sahipliği yapmayarak açık kapı bıraktı.

İlginizi çekebilir: Apex Legends hilecileri bu defa da Shroud’a denk geldi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER