Apex Legends

NaVi, eski Quake oyuncuları ile Apex Legends takımını duyurdu

Takımın üçüncü oyuncusu henüz açıklanmadı.

Dünyaca ünlü espor organizasyonlarından biri olan NaVi (Natus Vincere), eski Quake oyuncuları ile birlikte Apex Legends takımını duyurdu. Alexei “cYpheR” Yanushevsky ve Nikita “clawz” Marchinsky daha önce NaVi’nin profesyonel Quake takımında görev almıştı. Geçmişleri başarılarla dolu bu oyuncular, rekabetçi arenasına aşina isimler.

NaVi Apex Legends takımını duyurdu

Battle Royale, son dönemin popüler rekabetçi oyun modu. PUBG ile artan Battle Royale düşkünlüğü, Fortnite ile tüm dünyada ses getirmeye başladı. Yaklaşık 2 ay önce duyurulan Apex Legends, PUBG ile Fortnite’ın arasında rekabete yeni bir soluk getirdi. Hatta birçok kişiye göre dünyanın en iyi Battle Royal oyunu olarak ortak bir görüş var: Apex Legends.

Daha önce, NaVi gibi Apex Legends takımlarını duyuran birçok tanınmış espor takımı oldu. Cloud9, TSM, 100 Thieves bu takımlardan sadece bazıları.

Takımın üçüncü oyuncusu henüz belli değil

cYpheR ve clawz ile henüz sadece iki oyuncusu duyurulan takımın 3. oyuncusu ilerleyen günlerde duyurulacak. Ama bu ikilinin geçmişine baktığımızda, yeni bir organizasyon olan Apex Legends’a güçlü bir ekibin daha dahil olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’ta loot yapmayı kolaylaştırabilecek basit tasarım önerileri

cYpheR, Fnatic ve Virtus.pro gibi tanınmış takımlarda yer aldı. Bu süreçte Quake 2, Quake 4, Quake Live ve Quake Champions’ta 120.000 $’a yakın bir kazanç elde etti. Clawz ise, yakın zamanda Mytro Gaming takımı için Quake Champions’ta mücadele etti. Tecrübeli oyuncu 2017 yılında gerçeleşen Quake Dünya Şampiyonası’nda 300.000 $’lık ödülün sahibi olmuştu.

İlginizi çekebilir: Apex Legends hilecileri bu defa da Shroud’a denk geldi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER